Реклама

Відомо, чому в смартфона Google Pixel 6 погано працює сканер відбитків пальців

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Незадовго після випуску смартфона Google Pixel 6 користувачі почали скаржитись на невідповідну роботу датчика відбитків пальців. Основне невдоволення було пов’язано із повільною роботою сканера. Зараз же стало відомо, чому в Google Pixel 6 погано працює сканер відбитків пальців і ми про це поговоримо.

Нагадаємо, що смартфон Google Pixel 6 отримав підекранний сканер відбитків пальців, який є дещо повільнішим, ніж стандартний сканер на задній панелі. Правда зараз ця різниця уже не настільки критична. Отримуючи скарги від користувачів, компанія Google опублікувала відповідний пост у Твіттері, де пояснила дану ситуацію.

Пояснюється дана ситуація тим, що Google Pixel 6 отримав посилені алгоритми безпеки, які більш детально розпізнають відбитки пальців. Саме тому і робота датчика може здатись повільнішою, так як для додаткового захисту та більш детальної перевірки відбитків потрібно більше часу.

Окрім цього, компанія Google рекомендує слідкувати користувачам смартфонів за правильністю натискання на датчик, адже це також впливає на отримання результату. Загалом, сама компанія не вважає дану проблему глобальною та такою, яка потребує негайного вирішення.

Також нещодавно було названо 3 причини, чому шанувальники Apple ненавидять Android.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi розробляє монітор з прозорим OLED дисплеєм від Samsung

Раніше ми повідомляли про випуск моніторів під брендом Xiaomi та Redmi, які зарекомендували себе досить добре. Сьогодні надійшла інформація,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -