Реклама

Відомо, чи обов’язково замінювати cтару SIM-карту на нову

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Стабільна та якісна мережа на смартфоні, це те, чого очікують всі власники смартфонів від свого оператора мобільного зв’язку. Бувають випадки, що мережа на смартфоні погана або зв’язок взагалі зникає і в таких випадках, всі зразу грішать на покриття, яким не може забезпечити оператор. Як виявилося, не завжди такі проблеми виникають через оператора, досить часто таке відбувається елементарно через те, що SIM-карта застаріла, тобто використовується велику кількість років.

Найчастіше, проблеми із SIM-картою починаються через те, що вона зазнала механічних ушкоджень, або ж просто не підходить під сьогоднішні стандарти зв’язку. Така проблема ідеально описує SIM-карти, які були випущені більше 10 років тому і зараз технічно не можуть надати підтримку 4G. Але це така проблема, яка вирішується простою заміною на SIM-карту з підтримкою 4G. Зараз же спробуємо розібратися, чи дійсно старі SIM-карти погіршують зв’язок.

В мережі шириться багато інформації про те, що SIM- карти швидко стають застарілими і їх потрібно змінювати не рідше ніж 1 раз в рік. З технічної сторони, така інформація виглядає досить сумнівно. SIM-карту потрібно змінювати тільки в тому випадку, якщо вона зазнала механічних ушкоджень і це добре видно на смартфоні, тоді зникає мережа і весь час відбувається її пошук. В інших випадках, SIM-карта може працювати безперебійно до чергового введення нового стандарту зв’язку.

Крім того, всі оператори запевняють, що звичайна SIM-карта повинна відпрацювати щонайменше 4-5 років. У випадку, якщо ви нещодавно придбали нову 4G SIM-карту, то нею можна буде користуватися до того моменту, поки в Україні з’явиться 5G, а це станеться не раніше, ніж через 5-8 років.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо мотиви зухвалих покупців на онлайн – платформі OLX

Якщо ви розміщуєте оголошення на сайтах для продажу типу OLX, то, швидше за все, ви стикались із зухвалими покупцями....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -