Реклама

Xiaomi представила бюджетну рацію Mi Walkie

Останні Новини

Компанія Xiaomi представила бюджетну рацію Mi Walkie Talkie Lite. ЇЇ ціна визначена у розмірі всього 18 дол. і доступна вона на платформі Xiaomi Youpin. Xiaomi Mi Walkie Talkie Lite — це спрощена версія третього покоління фірмових рацій лінійки Mi Walkie Talkie. Перша рація даної серії з’явилась в 2017 році, ще дві у 2018 та 2019 роках відповідно.

Xiaomi представила бюджетну рацію Mi Walkie

Mi Walkie Talkie Lite отримує потужність 3 Вт та динамік діаметром 40 мм. Далекосяжність рації сягає від 1 до 5 км на відкритих площах. Використання рації в густо заселених містах надасть можливість з’єднання в межах 1-3 км. Отримала Talkie Lite акумулятор ємністю 2000 мАг, що повинен забезпечити до 5 днів автономної роботи. Щодо режиму очікування, то рація повинна працювати близько 10 днів, а при активному використанні — до 10 годин.

Вага Mi Walkie Talkie Lite становить 163 грами та працює рація із додатком MIJIA.

Джерело: Xiaomi Youpin

Рекомендуємо: Xiaomi Дражнить Випуском Нового Проектора З Підтримкою XiaoAI.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google побудував світлодіодну сферу для створення портретного режима

Сучасні телефони можуть похвалитися не тільки просунутими датчиками, а й наявністю ІІ, здатним в режимі реального часу коригувати автофокусування...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -