Є певні рекомендації, як потрібно користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась. Спочатку поговоримо про стандартні правила, а потім про власний досвід.
Кожна картка має свій термін дії, який вказаний на її лицевій стороні. Термін дії залежить від матеріалів, з яких вона зроблена. Основне на карті, це стрічка та чіп ззаду. Щоб картку не зіпсувати раніше терміну, її не можна мочити, згинати, не треба тримати в надто високих або низьких температурах. Металеві речі, магніти, техніка з випроміненням - все це погано впливає на роботу картки. Для зняття готівки краще використовувати безконтактні банкомати, адже від постійного вставляння карти, вона може теж зіпсуватись.
Цікаво: ПриватБанк заблокував карту – названо вихід з ситуації.
Ці всі рекомендації чудові, але є люди, які їх взагалі не дотримуються і картки чудово працюють. Буває, що дехто може і намочити картку, і погнути, і в мороз носити, а з нею нічого.
Найкращим рішенням є зробити декілька карток до одного рахунку. Основна картка буде у вас спокійно лежати вдома, а інші можна буде носити як і де завгодно. Також можна купити спеціальний футляр для карток. А ще зручніше, оплачувати все безконтактно, тоді ваша картка буде завжди як нова.
Якщо ж все-таки картка з певних причин перестала працювати, її завжди можна перевипустити в відділені банку. Терміни та ціни на таку послугу різні у всіх банках.
Також нещодавно українцям розповіли, як не потрапити в пастку, знімаючи гроші в банкоматі.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.