Не так складно обійтись в повсякденному житті без смартфона, як без програм, які є на ньому. Насправді телефони на базі Android не завжди якісно працюють, вони виконують відразу багато функцій і можуть давати збій. Часто користувачі починають жалітись, що запущені програми просто вилітають. Це приносить сильний дискомфорт, особливо, якщо така ситуація станеться в неочікуваний момент. Не варто відразу засмучуватись, є декілька простих дій, які допоможуть виправити становище.
Цікаво: Декілька способів видалити непотрібні додатки на смартфоні через комп’ютер
Перед тим, як ми розповімо детально перелік дій, варто виконати саме просте – закрити та відкрити заново програму. Дуже часто цього достатньо, щоб додаток відновив свою роботу та виправив помилки. Якщо ж це не змінило становище, тоді переходьте до наступних способів.
- Очистка кешу. Кеш – це непотрібні файли, які зберігаються у пам’яті телефона та програми, але ніколи не використовуються повторно і не впливають позитивно на саму роботу. Щоб провести очищення, потрібно відкрити Налаштування на смартфоні, знайти потрібно там програму та натиснути біля неї кнопку «Очистити кеш».
- Оновлення. Тут потрібно перевірити два оновлення: самої програми та операційної системи. Зазвичай це все робиться автоматично, але різне може трапитись. Наявність оновлень на саму програму можна переглянути в Google Play. А ось операційної системи – в налаштуваннях. Щоб поставити найновішу версію ОС, потрібно щоб було достатньо вільного місця.
- Пам’ять. Недостатньо вільного місця – поширена проблема багатьох смартфонів. Іноді варто видалити щось зайве (той самий кеш) і запустити програму заново.
- Безпечний режим. Цей спосіб можна використати, якщо попередні не допомогли. Безпечний режим виключає усі проблеми ОС.
- Скидання налаштувань. Це кардинальний спосіб. Краще його використовувати в критичних ситуаціях. Скидання робиться в налаштуваннях смартфона, але перед цим варто усе потрібне перемістити на інший пристрій, адже скидання видалить усі файли.
Ось такі прості дії допоможуть покращити роботу додатків та самого смартфона. Почніть з перших рекомендацій та дивіться як змінюється ситуація.
Цікаво: Розповідаємо, чому варто припинити використовувати додатки для ліхтариків.