Реклама

Бездротові навушники Apple AirPods

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми оглянемо бездротові навушники Apple AirPods, оновлену версію в 2019 році . Слід зазначити, що це дорогі навушники. У них є свій стиль, якого компанія дотрималась і у цій версії. Корпус пластиковий та випускаються вони лише в одному розмірі. Вони зручні та невеликі, не викликають ніякого тиску на вушну раковину.

Особливості Apple AirPods

Бездротові навушники Apple AirPods
Бездротові навушники Apple AirPods

Нові AirPods оновлені чіпом H1, що дозволяє швидше поєднувати та перемикатися між пристроями Apple, сприяє меншій затримці, кращим управлінням акумулятором для більшого часу розмови та повністю голосовий контроль.

Звучать вони дуже добре. Бас чудово проявляє себе, не перевантажуючи середні та високі ноти. Також нові бездротові навушники Apple AirPods додають певної тонкості та витонченості, якої бракує їх попередникам.

Для з’єднання з телефоном, потрібно просто відкрити корпус AirPods поруч з ним та вибрати необхідну опцію на екрані смартфона. Надалі навушнки будуть автоматично з’єднуватися кожен раз, коли ви вставляєте їх у вуха, і автоматично відключатимуться, коли ви виймаєте обидва.

Особливості Apple AirPods

Бездротові навушники Apple AirPods
Навушники Apple AirPods 2019

Основне управління AirPods здійснюється за допомогою Siri. Щоб регулювати гучність та перемикати доріжки потрібно звертатись до цього голосового помічника. Є можливість і при подвійному торканні навушника відтворити чи пропустити музичну доріжку, це до речі можна коригувати в меню налаштувань. Також слід зазначити, що коли ви виймаєте один AirPod з вуха, то автоматично призупиняє все, що ви слухаєте. Загалом, ця функція паузи чудова, але було б добре мати ще декілька додаткових кнопок для роботи з іншими загальними завданнями відтворення музики.

Окрім музичного управління, Siri виконує ще й багато інших функцій. Наприклад, її можна використовувати для голосового набору при здійснення дзвінків. Працює Siri дуже добре. При дзвінках вбудований мікрофон працює чудово, співрозмовника чути чітко.

Акумулятор

Щодо роботи акумулятора, то Apple запевняє що її вистачить на 5 годин роботи,в той же час, навушники Galaxy Buds + обіцяють до 11 год прослуховування на одному заряді.
Навушники Microsoft Surface Earbuds обіцяють до 8 годин автономної роботи.

Заряджати їх в корпусі додатково можна 4 рази. Заряджається корпус через порт Lightning і сам він виглядає дуже стильно. Швидка зарядка забезпечить 3 години прослуховування та 2 години часу розмови за 15 хвилин заряду. Також під кришкою корпусу зарядки знаходиться світлодіод, який світиться або червоним або зеленим кольором, що відповідно визначає стан заряду. Також чудовою є функція перегляду на телефоні рівня заряду як корпусу так і самих навушників. Просто потрібно відкрити кришку біля з’єднаного телефону і з’явиться спливаюче вікно на екрані з інформацією. Зараз також доступний бездротовий зарядний пристрій, його можна придбати як зразу в комплекті, так і додатково. Працює він з усіма сумісними заряджальними килимками Qi та має світлодіодний індикатор рівня батареї на передній панелі.

Детальний огляд навушників Samsung Galaxy Buds + .

Вирок

Отож, позитивних моментів у роботі AirPods багато, а саме чудове звучання, час роботи акумулятора та сам процес сполучення, єдиний момент, який особисто для нас не зовсім комфортний – це Siri. Так як керування музикою через даного помічника не зовсім зручне, особливо в дорозі. А керувати музикою безпосередньо з телефона не хочеться)

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилися перші результати тестування iPhone 12 в мережах 5G

Однією з головних особливостей iPhone 12 є підтримка мобільних мереж п'ятого покоління. Напередодні попередніх замовлень, які почнуться вже завтра,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -