Реклама

Известно, какую роботизированную технику стоит купить домой каждому

Последние новости

На ринку постійно з’являються нові роботи, які виконують ту чи іншу роботу замість нас. Деякі пристрої, можливо, не варті уваги, але є й такі, без яких не обійтись в повсякденному житті. Сьогодні пропонуємо ознайомитись із деякими із них. Можливо, хтось після прочитання вирушить до магазину за новою покупкою.

Робот-пилосос. Це найменш дивуюча вже річ, адже така техніка є багато в кого вдома. Такий пилосос самостійно пересувається квартирою/будинком, сам визначає де є сміття та забруднення, дістається в малодоступні куточки, та навіть самостійно їде на базу заряджатись, коли сідає акумулятор. Єдине, що потрібно зробити людині, так це очистити контейнер із брудом. Дуже зручна техніка, бо можна піти з дому залишивши пилосос увімкненим, а прийти вже в чисту квартиру. Просто мрія кожної господині.

Цікаво: Перераховано випадки, коли не потрібно купувати автоматичний робот-пилосос

Розумні колонки. Це пристрій не лише для того, щоб слухати музику. Він має в собі комп’ютер, який дуже допомагає нам в побуті. Наприклад, можна запитати яка на вулиці погода чи дізначить останні новини і все це відбувається за допомогою керування голосом. Цікаво, але такі колонки не лише нас розважають чи відповідають на питання, а й корисні для похилих людей із обмеженими можливостями. Тому, варто кожному мати вдома таку техніку.

Роботи для охорони будинку. Дуже цікава річ. Бувають території дуже великі і встановити спостереження кругом немає можливості. В такому випадку на допомогу приходять роботи-охоронці. Вони будуть їздити по всьому двору та спостерігати за тим, що відбувається. Якщо хтось чужий захоче потрапити до вас у дім, то робот увімкне сигналізацію. Відповідно, зловмисник злякається або сирени, або самого робота. Зараз в нас таке можна рідко зустріти, тому це точно буде відлякувати злодіїв.

Робот для очищення вікон. Всі знають як довго та незручно мити вікна. Особливо це стосується тих, хто має панорамні вікна. На допомогу приходить робот, який буде це робити замість людини. Він присмоктується до скла і миє за допомогою очищаючого засобу. Окрім цього він має спеціальні датчики, які визначають найбільш забруднені місця.

Робот для дитини. Це дуже цікава річ. Такий робот допомагає дитині в розвитку та іграх. Він буде їздити за малечею та гратись із нею в різні ігри, а також допомагати при потребі. Інколи це дуже зручно, коли батьки зайняті, а дитині не хочеться бавитись самій. Робот має динаміки, мікрофон та багато інших функцій. Запевняємо, малечі точно сподобається такий друг.

Варто знати: На що звертати увагу при виборі робота-пилососа

Робот для домашніх тварин. Є пристрої, в які можна насипати їжу та воду і він погодує вашого улюбленця. Можна встановити час обіду, вечері і не хвилюватись, що тваринка залишиться голодна. Також зазвичай в такій техніці стоїть камера та мікрофон і прийшовши додому можна перевірити чи ваш улюбленець поїв.

Робот-тваринка. Ну тут все зрозуміло з назви. Звісно робот не замінить, наприклад, живу собачку, але замість розваги точно підійде. Зараз навіть на вулиці можна зустріти подібних роботів, які йдуть собі на повідку із хазяїном. До речі, таким роботам довіряють й важливі завдання.

В світі є безліч цікавих роботів, які привертають увагу та допомагають в побуті. Варто лише ознайомитись і ви точно захочете якогось собі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Известно, какую роботизированную технику стоит купить домой каждому

Новини Партнерів
Реклама

Случайные записи

Что ждать от презентации Apple в октябре?

Apple уже провела свою презентацию в сентябре, несколько дней назад. Так происходит каждый год, но на этом новые устройства...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -