Домой Новости современных технологий Названо найбільший ризик, який може загрожувати користувачам Приват24

Названо найбільший ризик, який може загрожувати користувачам Приват24

0

В Україні великою популярністю користуються банківські картки та банківські додатки, які завантажені на більшості смартфонів клієнтів того чи іншого банку. Якщо взяти до уваги той факт, що найбільшим та найпопулярнішим банком серед українців є ПриватБанк, а його фірмовий мобільний банк Приват24 був найпершим банком в смартфоні, то цілком логічно, що саме він завантажений на більшість смартфонів і має найбільшу кількість активних користувачів. Звісно, переваг в Приват24 неймовірно багато і найбільшою є те, що практично всі можливі послуги можна отримати в своєму смартфоні, без необхідності відвідувати відділення банку. Окрім цього, також варто відмітити й більш-менш стабільну роботу додатку й відсутність серйозних проблем з ним. Якщо з цим все зрозуміло, то варто поговорити й про ризики користування додатком Приват24, а вони все ж присутні.

Цікаво: Українці скаржаться на неможливість пройти “Новорічний квест” від ПриватБанку.

Всі клієнти ПриватБанку мали справу з відкриттям рахунку, оформленням банківських карток (мінімум двох) та першим завантаженням Приват24 на смартфон разом з співробітником банку. Хоча багатьом цей додаток і не потрібний на смартфоні (особливо пенсіонерам), але співробітники ПриватБанку все ж наполягають на його використанні і «змушують» завантажити його на смартфон, називаючи всі переваги від користування ним (ті переваги, які ми називали вище) і пропускаючи ризики, які можуть загрожувати користувачам цього додатку. Фактично ризиків не так і багато, але всі вони стосуються коштів клієнтів, тому пропускати їх не варто.

Найбільший ризик, з яким можуть «зустрітися» більшість клієнтів ПриватБанку — викрадення коштів через Приват24. Звісно, ймовірність цього неймовірно мала, але вона однаково присутня. Проблемою тут є не сам факт викрадення коштів, а факт їх повернення, оскільки це неймовірно проблематично. Навіть звернення в суд, з високою ймовірністю, нічим не допоможе, оскільки представники ПриватБанку можуть з легкістю все «списати» на те, що шахраї не зможуть отримати доступ до вашого особистого кабінету в Приват24, оскільки кожен користувач додатку має унікальний логін і пароль для доступу до нього, а всі фінансові операції відбуваються тільки через підтвердження за допомогою смс з одноразовими кодами або ж за допомогою дзвінка з ПриватБанку. Що означає, що ви особисто зробили переказ коштів з свого рахунку.

Цікаво: Українці скаржаться на видачу неплатіжних купюр в ПриватБанку.

В даному випадку все виглядає цілком правдоподібно, але є така річ, як хакерська атака або ж збій в роботі Приват24. Якщо говорити про збій в роботі додатку, то було неймовірно багато випадків, коли підтверджувальні смс не приходили, або ж повідомлення про списання коштів не надходили і тому подібне. Фактично, довести, що в Приват24 були проблеми дуже складно, навіть можна сказати, що це неможливо довести.

Що ж робити, щоб уникнути цього? В першу чергу, радимо вам використовувати віртуальні банківські картки для розрахунку в інтернеті, а ваші звичайні (Універсальна або для Виплат) використовувати для зняття готівки в банкоматі або розрахунку в звичайних магазинах.

Також рекомендуємо регулярно перевіряти рух коштів по вашому рахунку, щоб уникнути таких непередбачуваних списань коштів і у випадку, якщо такі було виявлено, зразу звертатися на гарячу лінію ПриватБанку ( 3700) і блокувати свою картку.

Цікаво: Українцям розповіли, як припинити дзвінки з Приватбанку.

Ще рекомендуємо користуватися смартфонами з останніми версія Android / iOS та офіційними версіями Windows / інших ОС на своїх ПК / ноутбуках, на який встановлені актуальні антивірусні програми.

Таким чином, ви зможете забезпечити безпеку своїм пристроям, на яких встановлено Приват24.

Також нещодавно стало відомо, що ПриватБанк відмовляється повертати гроші клієнту за подвійне списання.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Названо найбільший ризик, який може загрожувати користувачам Приват24

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

Exit mobile version