Реклама

1000 доларова відеокарта-монстр від AMD засвітилася в бенчмарку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

8 грудня в продаж надійде флагманська відеокарта Radeon RX 6900 XT. Само собою, з огляду на дефіцит молодших моделей, розраховувати на доступність цієї навряд чи варто, але сам факт скасувати необхідно. Не дивлячись на таку сумну ситуацію, 1000 доларова відеокарта-монстр від AMD засвітилася в бенчмарку.

Відеокарта засвітився в базі Ashes of the Singularity. У режимі Crazy 1080p вона набрала 10 100 балів, що відповідає показникам GeForce RTX 3090 і RTX 3080.

1000 доларова відеокарта-монстр від AMD засвітилася в бенчмарку

Сам бенчмарк досить специфічний, тому часом і результати відрізняються не так, як в іграх. Зокрема, RX 6800 XT набирає рівно стільки ж.

Нагадаємо, RX 6900 XT має 5120 потокових процесорів і 16 ГБ пам'яті. При цьому, будучи прямим конкурентом для RTX 3090, новинка AMD коштує набагато менше (1000 доларів).

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 основні рекомендації щодо правильного місця зберігання банківської картки

Продовжуємо тему банківських карток, оскільки всі ми ними користуємось, але чи правильно? Щоб банківська картка відслужила вам повний термін...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -