Реклама

Apple вирішили збільшити дисплей в найменшому iPad mini

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація від macotakara, що Apple вирішили збільшити дисплей в найменшому iPad mini. Поточне покоління iPad mini не можна назвати застарілим, оскільки вони використовують достатньо сучасну та продуктивну платформу Apple A12 Bionic.

Якщо вірити джерелу, в цьому році Apple нарешті випустить повністю нове покоління. Перше, що буде відрізняти новинку від попередників, це збільшений до 8,4 дюйма дисплей. Ймовірно, при збереженні приблизно тих же розмірів корпусу. Правда, кнопка Home з інтегрованим в неї сканером збережеться, так що сподіватися на тонкі рамки з усіх боків не варто.

Анонс нового iPad mini нібито очікується в березні разом з іншими новими планшетами Apple. Також можна очікувати, що пристрій отримає новітню SoC Apple A14 Bionic і, можливо, нову камеру.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

DxOMark можуть представити камеру DxO Two

Лабораторія DxOMark Image Labs (DxOMark) займається перевіркою якості фото- і відеоможливостей камер і смартфонів, а з недавнього часу оцінює...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -