Реклама

Чому українці стирають CVV / CVC-код на банківській картці і чи потрібно це робити?

Останні Новини

Чи чули ви колись від своїх знайомих, що на банківській картці потрібно стирати CVV / CVC-код розташований на її зворотньому боці? Звучить максимально дивно, тому давайте розберемось чому українці стирають CVV / CVC-код на банківські картці і чи потрібно це робити.

Головна причина таких дій користувачів – захист від шахраїв. Код CVV / CVC є одним із основних реквізитів вашої банківської картки, поряд із номером, ім’ям та терміном дії. Відповідно отримавши доступ до всіх цих даних, шахраї можуть оплачувати свої онлайн-покупки. Зазвичай власники банківських карток із стертими реквізити таким чином намагаються захиститись від втрати коштів, коли загубили картку, від сторонніх осіб, типу офіціантів, тощо. Тобто такими чином користувачі намагаються захистити свої дані, проте як на нас це уже не зовсім нормально і користуватись такими порадами не варто.

Щодо побоювань, що офіціанти чи інші сторонні люди викрадуть ваші кошти, то карткою ви повинні завжди розплачуватись самостійно та не випускати її з виду. А якщо ви використовуєте безконтактну оплату, то запам’ятати ваші дані сторонній особі просто не вистачить часу. А здійснюючи онлайн-оплати, практично у всіх випадках, ви повинні здійснити підтвердження через SMS.

Окрім цього, є й негативні наслідки, які несе за собою стирання CVV / CVC-коду. Якщо ви стерли свій секретний код і ніде не записали, то дізнатись ви його більше не зможете. Тобто вам доведеться перевипускати свою банківську картку. Та й в деяких установах вам можуть відмовити в обслуговуванні із затертим кодом, це може викликати підозри.

Отже, ми б не рекомендували вам дотримуватись такого типу рекомендацій щодо захисту своїх банківських коштів від шахраїв. Такими методами ви більше шкоди нанесете лише собі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Клієнт Приватбанку втратив 2500 грн при поповненні картки через термінал в Тернополі

Досить часто ми публікуємо розповіді клієнтів ПриватБанку, які в тій чи іншій ситуації втратили свої кошти при обслуговуванні у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -