Реклама

Додатки без встановлення в iOS 14

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Додатки без встановлення в iOS 14 стануть доступними дякуючи новій функції.
Компанія Apple працює над новою функцією, яка називається Clips. Таку функцію будуть вводити в оновленні IOS 14. Вона дозволить перевірити динамічний та інтерактивний вміст додатків.

Оновлено: Нещодавно вийшло оновлення iOS 13.5.

Як повідомляє 9to5Mac, ідея полягає в тому, що ви можете, наприклад, переглядати відео з YouTube, не встановлюючи сам YouTube. Користувачі зможуть випробовувати різні функції, перш ніж завантажити їх собі.

На основі API Clips він почне діяти, коли ви скануєте QR-код або натиснете на посилання додатка, який не встановлено на вашому iPhone.
Розробникам додатків потрібно буде вказати в App Store, які частини їхніх програм доступні перед установкою. Після цього з'явиться можливість встановити повний додаток, якщо потрібно. Подібна технологія доступна в Android із фрагментами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung скорочує інвестиції у виробництво пам’яті DRAM

За даними південнокорейського видання Chosun Biz, компанія Samsung скорочує інвестиції у виробництво пам'яті DRAM. В місяць компанія буде випускати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -