Реклама

Google Play Music Manager більше недоступний для Windows 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що компанія Google планує припинити діяльність свого додатку Google Play Music. Сьогодні, ми дізналися, що додаток Google Play Music Manager більше недоступний для Windows 10.

Google Play Music Manager більше недоступний для Windows 10

Google Play Music Manager дозволяє управляти завантаженнями користувача в Google Play Music. Користувачі почали отримувати сповіщення, що додаток більше недоступно.

На сторінці для завантаження Google Play Music Manager тепер видається повідомлення про неможливість завантажувати музику на Google Play Music і пропозиція перейти на YouTube Music, перенісши свою фонотеку за допомогою спеціального інструменту.

Google Play Music Manager більше недоступний для Windows 10

Як раніше повідомляла Google, з вересня Google Play Music почне закриватися для перших регіонів, включаючи Нову Зеландію і Південну Африку, а для інших - в жовтні.

До грудня користувачі зможуть перенести свої плейлисти в YouTube Music.

Джерело: androidpolice

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple iPhone 14 повинен стати першим смартфоном з потужними 3-нм чіпами

Кілька днів тому ми говорили вам, що Apple вже зарезервувала 80% 5-нм виробництва TSMC на 2021 рік . На даний момент 5-нм...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -