Реклама

Huawei підтвердили випуск найдорожчої версії смарт-годинника Watch GT2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чутки про те, що в лінійці розумних годинників Huawei Watch GT2 з’явиться спеціальна версія Porsche Design, з’явилися приблизно місяць тому. Тоді в Мережі продемонстрували фото розпакування цього смарт-годинника. Сьогодні ж, Huawei підтвердили випуск найдорожчої версії смарт-годинника Watch GT2 – Porsche Design.

Huawei підтвердили випуск найдорожчої версії смарт-годинника Watch GT2

Huawei опублікувала недвозначний тизер і повідомила про те, що Watch GT2 Porsche Design дебютують в один день з лінійкою Mate 40 / Mate 40 Pro – 22 жовтня.

Huawei підтвердили випуск найдорожчої версії смарт-годинника Watch GT2

Більше ніяких подробиць, але з певністю можна сказати, що, по-перше, Watch GT2 Porsche Design будуть відрізнятися від звичайних Watch GT2 Pro лише зовнішнім і внутрішнім оформленням, ключові характеристики не зміняться.

По-друге, Watch GT2 Porsche Design буде найдорожчою версією цих розумних годин.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найкращий смартфон на базі Android по даних AnTuTu

Компанія AnTuTu постійно публікує списки телефонів, які найпотужніші за результатами не менше як тисячі тестувань. Якщо якийсь ґаджет пройшов...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -