Реклама

Смартфони Galaxy Note9 почали отримувати останнє велике оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung Electronics, нарешті, почала поширювати оновлення фірмової оболонки One UI 2.5 для однієї зі своїх флагманських лінійок 2018 року. Смартфони Galaxy Note9 почали отримувати останнє велике оновлення в Німеччині. Прошивка N960FXXU6FTJ3 доступна «по повітрю». Нагадаємо, Samsung представила оболонку One UI 2.5 в серпні з флагманськими смартфонами Galaxy Note 20.

Серед списку нововведень – бездротове підключення Samsung DeX до телевізорів, режимом Pro Video з налаштованим фокусуванням, звуком, експозицією, інструментами для регулювання швидкості зуму, можливістю налаштовувати тривалість, і багато іншого. У клавіатурі Samsung Keyboard з’явився пошук по YouTube і функція поділу в горизонтальному режимі. Додаток Messages (Повідомлення) дозволяє активувати відправку сигналу SOS кожні 30 хвилин протягом доби.

One UI 2.5 повинна стати останнім великим оновленням для Galaxy Note9, оскільки Samsung не включила цю лінійку в свою програму «трьох поколінь Аndroid». Проте, Galaxy Note9 продовжать отримувати невеликі щомісячні оновлення ще як мінімум рік, а потім - щоквартальні оновлення безпеки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Месенджер WhatsApp втрачає своїх користувачів через нові правила

За повідомленнями джерел мережі, месенджер WhatsApp втрачає своїх користувачів через нові правила. Популярний сервіс обміну повідомленнями WhatsApp зіткнувся з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -