Компанія Samsung випустила ультрабюджетний смартфон, за який не соромно

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всім давно відомий факт, що найчастіше українці купують бюджетні та ультрабюджетні смартфони, тому цілком логічно, що виробники також про це здогадуються і випускають все більше смартфонів в цьому сегменті і та конкуренція, яка там спостерігається, підтвердження цьому. Сьогодні ж стало відомо, що компанія Samsung випустила ультрабюджетний смартфон, за який не соромно.

В даному випадку мова йде про останній смартфон, який відноситься до A-класу і який називається Galaxy A03s. Даний смартфон вартий уваги як мінімум через те, що його попередники непогано продавалися не тільки в Україні і це навіть із врахуванням посередніх характеристик, як для ультрабюджетного сегменту. З смартфоном Galaxy A03s компанія вирішила дещо виправитися і запропонувати трохи актуальніші характеристики, про які зараз і поговоримо.

Смартфон Samsung Galaxy A03s отримав цілком бюджетний 6,5 – дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю HD +. Працює смартфон від процесора MediaTek Helio P35 в парі з 3 Гб/4 Гб оперативної та 32 Гб/64 Гб внутрішньої пам’яті.

Стосовно фотоможливостей, то Galaxy A03s отримав потрійну систему камер з основною 13 Мп та додатковими 2 Мп + 2 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 5000 мАг, чого цілком достатньо для активного користування протягом 1-2 діб.

Що ж стосовно вартості цього ультрабюджетного смартфона? Дешева версія цього смартфона коштує 3 999 грн, а топова версія – 4 500 грн.

Також нещодавно стало відомо, що популярні смартфони компанії Samsung масово перестають працювати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Мобильный оператор списывает лишние деньги: как их вернуть

Стаття доступна українською...В большинстве случаев стоимость тарифных планов в Украине колеблются в пределах 100 грн. обычно, но счет пополняется...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -