Компанію Apple звинувачують в шахрайстві

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанію Apple звинувачують в шахрайстві. Це сталося після того, як шестирічна дитина витратила більше 16 000 доларів на покупку контенту в улюбленій грі для iPad, а компанія Apple відмовилася повернути витрачені в App Store кошти.

Джессіка Джонсон (Jessica Johnson) з Вілтона, штат Коннектикут, досить пізно виявила, що за зареєстрованою для покупок в App Store карті за останні кілька місяців було завершено безліч транзакцій.

Ці платежі здійснив 6-льотний син Джесіки, Джордж, який просто обожнює гру Sonic Forces і регулярно набуває внутрішньоігрову валюту і інший контент. Як повідомляють місцеві ЗМІ, в липні цього року Джордж почав купувати різний контент для Sonic Forces за ціною від 2 до 100 доларів за пакет. Протягом декількох місяців загальні ігрові витрати склали 16 293 долара.

Компанія Apple відмовилася повернути гроші Джесіці Джонсон, тому що вона не звернулася з відповідним запитом протягом 60 днів після цих платежів. Джонсон ж заявила, що це шахрайство, оскільки вона не отримувала відповідних повідомлень про витрати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcemydrivers
- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Cyberpunk 2077 визнали найгарнішим ігровим проектом 2020 року

Cyberpunk 2077 визнали найгарнішим ігровим проектом 2020 року. Правда мова йде про версію для ПК, а не для консолей....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -