Реклама

Microsoft вирішили переманити користувачів WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно месенджер WhatsApp оновив свою політику конфіденційності, в якій зазначається, що компанія буде ділитися даними користувачів з Facebook для інтеграції з її іншими продуктами. Користувачі обурилися, а конкуренти не забули привернути увагу до себе. Microsoft вирішили переманити користувачів WhatsApp в Skype і обіцяють не робити того, що дозволяє собі WhatsApp і Facebook.

Microsoft вирішили переманити користувачів WhatsApp

Наприклад, в твіттері Skype опубліковано пост, в якому говориться, що збереження приватності персональних даних користувачів і відмова від їх передачі третім особам є пріоритетом месенджера.

Також Ілон Маск в своєму блозі закликав користувачів переходити на месенджер Signal, який, на думку творця SpaceX, є найбільш безпечним сервісом для обміну повідомленнями. Претензії по відношенню до WhatsApp, до речі, небезпідставні, адже коли в 2014 році месенджер був придбаний Facebook, його розробники заявили, що ніколи не стануть передавати призначені для користувача дані.

Нові правила роботи з одними даними в WhatsApp вступлять чинності 8 лютого 2021 року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустили масажний пістолет для міжнародного ринку

У липні цього року Xiaomi запустила нано-кишеньковий масажний пістолет Merach Merrick під краудфандингом на платформі Youpin. Як ви вже знали, платформа Youpin не відкрита...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -