Реклама

Microsoft тестує включення реклами в меню «Пуск» Windows 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Оголошення відображатимуться в розділі «Рекомендовано» меню «Пуск», місці, яке зазвичай відведено для рекомендацій файлів. Тепер натомість розділ пропонуватиме програми з Microsoft Store.

Наразі реклама відображатиметься лише для учасників оцінювання Windows у бета-каналі в Сполучених Штатах і лише на користувацьких пристроях, а не на пристроях, якими керує організація.

Цікаво: Розповідаємо, чому ОС Windows не підходить для серверів.

Якщо ви не бажаєте бачити рекламу, її також можна вимкнути, перейшовши в меню «Налаштування» > «Персоналізація» > «Пуск» і вимкнувши перемикач «Показувати рекомендації щодо порад, реклами додатків тощо».

У дописі в блозі, що анонсує тест, Microsoft додала нагадування про те, що вона регулярно тестує нові можливості та концепції, які можуть ніколи не опублікувати. Тих, хто тестує функцію, просять надати відгук про те, як і чи вона їм подобається.

Спочатку цей досвід буде доступний для невеликої кількості інсайдерів у бета-каналі.

Microsoft не вперше експериментує з новими місцями для розміщення реклами. У березні минулого року компанія випробувала  включення реклами у File Explorer.

На початку року компанія також  почала рекламувати Windows 11 у спливаючих оголошеннях  для користувачів, які все ще використовують Windows 10.

Хоча компанія має історію впровадження реклами у свою операційну систему, вона також  пропонує спосіб вимкнути її , якщо ви не хочете її бачити.

Цікаво: Як вимкнути автоматичне оновлення в Windows 10 і 11.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся запуск дитячого годинника Huawei 4X. Оновлені характеристики

Компанія Huawei запустила 30 липня ряд своїх нових продуктів, разом із якими відбувся запуск дитячого годинника Huawei 4X. І...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -