Реклама

Наскільки швидкий Інтернет-сервіс Ілона Маска Starlink?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Старлінк Ілона Маска останнім часом є предметом розмови, коли ексцентричний мільярдер дарує обладнання нам в Україні, для підтримки зв’язку в такий складний, воєнний період.

Однак у решті світу послуга Starlink залишається дуже дорогим способом доступу до Інтернету, особливо якщо ви обираєте преміум-пакет .

Для більшості сімей Starlink не має особливого сенсу, але якщо ви знаходитесь у віддаленому сільському районі без доступу до звичайних провайдерів широкосмугового доступу, це може бути знахідкою.

Питання в тому, наскільки швидко Starlink використовується в реальному світі? Ookla, компанія, яка стоїть за Speedtest.net , використала свій величезний набір даних, щоб точно з’ясувати, як Starlink виступає проти конкурентів у всьому світі.

Цікаво: Названо 6 технологій, які змінять наш світогляд в майбутньому.

Швидкість Starlink в США

У США Ookla визнала Starlink найшвидшим провайдером супутникового Інтернету зі значним відривом у четвертому кварталі 2021 року. Однак він не може конкурувати із середньою швидкістю провайдерів фіксованого Інтернету в США. Ookla також зазначила, що у Starlink спостерігається значне збільшення швидкості з 3 по 4 квартал 2021 року, змінившись із середньої швидкості завантаження 87,25 Мбіт/с до 104,97 Мбіт/с.

Starlink також має вражаючі показники затримок і є єдиною послугою супутникового Інтернету, яка наближається до середньої затримки, яку пропонують провайдери фіксованого Інтернету.

Однак цей досвід не є послідовним у Сполучених Штатах, оскільки швидкість сильно різниться залежно від місця розташування. Найвища швидкість була зафіксована в окрузі Майамі Дейд, штат Флорида, із середньою швидкістю завантаження 191,08 Мбіт/с.

Швидкість Starlink у Великобританії

У Великобританії, Starlink майже вдвічі швидший за середню швидкість широкосмугового завантаження. Середня затримка також низька, і Ookla вважає її достатньо хорошою, щоб надійно грати в багатокористувацькі онлайн-ігри.

Щодо України, то зараз складно щось сказати, оскільки Starlink використовують в більшій мірі військові та компанії, а для простих користувачів дана технологія ще недоступна. Швидше за все, показники швидкості та затримки, не будуть сильно поступатися тим, які зараз в США та Великобританії.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Два смартфони 2022 року, які варті вашої уваги

На ринку пропонують дуже велику кількість смартфонів, часом стає незрозуміло на який звернути свою увагу, бо моделей дуже багато,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -