Названо додаток, який здатний легко конвертувати PDF в Word

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

PDF – це формат файлу, який був створений компанією Adobe Systems. Початково цей формат був розроблений для передачі поліграфічної продукції в електронному вигляді. PDF (Portable Document Format ) – це портативний документ, тобто невеликий за розміром, але місткий. Він є дуже популярним за рахунок своєї багатофункціональності. Кожен PDF-файл може містити в собі всю інформацію про 2D-документ, а саме: тексти, зображення, скріншоти, відео, інтерактивні форми тощо. Формат PDF дає можливість впроваджувати необхідний шрифт, векторні та растрові зображення, мультимедіа-вставки і інше.

Цей формат є популярним та затребуваним серед студентів та офісних працівників. Його часто використовують при роботі за комп’ютером чи для передачі інформації в Інтернеті. Завдяки своїм широким можливостям, в ньому можна розмістити різні файли: текстовий документ поруч з сканованим документом, тут же можна додати якесь векторне зображення – усе, що часто використовують студенти. А офісні працівники мають можливість зберігати різноманітного роду документи – договори, інвойси, аналітичні схеми, просто документи для роботи і таке інше…

PDF-формат є дуже простий у використанні. Для перегляду файлів цього формату існує безліч програм, а також офіційна програма Adobe Reader. Однією з переваг є те, що розмір формату дещо менший від інших, тому він швидко відкривається на пристрої. Через такі його плюси, він відкриється на будь-якому комп’ютері, незалежно від операційної системи та версії Microsoft Office. Цього не можна сказати про інші формати файлів. Ось саме тому, PDF-формат є дуже поширеним.

КОНВЕРТАЦІЯ PDF-ФАЙЛІВ

Як ми уже казали вище, після оцифровування, необхідні документи зберігаються у PDF-форматі. Але деколи інформацію, яка збережена, користувачеві необхідно переробити, або перенаправити у інший файл – тоді цей формат треба конвертувати в інші формати. Для цього існує велика кількість спеціальних програм або додатків, які називаються конвертери. Вони переробляють один формат документу у інший.

Цікаво: Названо причини, чому файли PDF не можна редагувати.

Як це робиться практично? В залежності від поставленої цілі, вибираєте необхідний формат, у який будете конвертувати Ваш PDF-файл, наприклад, у текстовий редактор Word – і нажимаєте кнопку «Конвертувати». Програма зробить все за Вас. В результаті Ви отримаєте новий файл необхідного формату, завантажений на Ваш пристрій та програма вкаже шлях, де його знайти. Всі ці дії можна робити як напряму у програмі (онлайн-конвертери), так і, встановивши необхідний додаток для зручності. Повірте, ці програми настільки прості у використанні, що їх освоїть навіть людина, яка не має спеціальних навичок.

КОНВЕРТЕР Wondershare PDFelement

В мережі Інтернет існує велика кількість додатків, які конвертують PDF-формат у інші види форматів. У кожного є свої плюси і мінуси. Але ми хочемо детальніше зупинитися на одному з них, а саме Wondershare PDFelement. На нашу думку, це один з найкращих конвертерів. Завдяки своїй надійності, він дуже популярний.
Опишемо можливості конвертера, які роблять його попереду інших.

Проста послідовність роботи, зрозуміла будь-якому користувачу, навіть без досвіду.

Багатофункціональність конвертера Wondershare PDFelement дає можливість не тільки конвертувати PDF-формат у інші види форматів.

Є ще функції читати, створювати, редагувати PDF-файли – вставляти анотації в будь-якому місці документу, підписувати документи, тобто змінювати відскановані документи так, як Вам треба. Редагувати інформацію можна як вручну, так і автоматично. Додаток має ще функцію оптичного розпізнавання тексту. Як бачите, можливості програми різноманітні, що робить її затребуваною серед користувачів.

Цікаво: Названо сайти, які можуть бути небезпечними для вашого смартфона.

Можливість конвертації PDF-формату в будь-який формат

Для Вашої зручності програма пропонує великий перелік форматів. Можете конвертувати у будь-які текстові редактори – TXT, Word, Excel та PowerPoint, у зображення різних форматів – JPG, GIF, BMP, PNG і TIFF, у веб-сторінку – HTML, формат електронної книги – EPUB, тощо.

Функція точного оптичного розпізнавання тексту

А тепер зупинемося саме на конвертації PDF-формату у формат Word та інші текстові редактори. На ділі це є непростою задачею. Адже додаток має розпізнати текст. Саме, завдяки спеціальній технології OCR – технології оптичного розпізнавання символів – конвертер Wondershare PDFelement виконує цю функцію. OCR розпізнає символи у відсканованому документі, які далі використовуються програмою при створенні тексту для редагування уже в новому файлі. Конкретно ця технологія відкриває доступ до редагування PDF-файлів.

Для користувача ж усе виглядає досить просто. Він відкриває PDF-документ та нажимає кнопку «Розпізнати текст». На цьому все. Додаток розпізнає текст, робить конвертацію у необхідний текстовий формат та відкриває папку, де був збережений новий файл.

Додаток гарно зберігає якість конвертованого файлу.

Часто, при конвертації файлів, якість втрачається, деякі елементи відображаються нечітко. При використанні даної програми, цього не відбувається. Wondershare PDFelement-конвертер якісно відображає усі колонки, зображення та інші елементи документу в уже новому конвертованому файлі.

Цікаво: Названо 5 найшвидших браузерів для Android-смартфонів.

Програма Wondershare PDFelement має свою «Хмару» для зберігання документів

Тому вона дає можливість бізнесу працювати «на ходу» та, спільно з іншими колегами, знаходячись в різних місцях, працювати над одним і тим же документом. Переглядайте, коментуйте та підписуйте документи, щоб пришвидшити кожен етап процесу затвердження.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, як підключити супутниковий інтернет Starlink від Ілона Маска

Напевно всі чули про супутниковий інтернет Starlink, який повинен покрити всю Землю якісним, швидкісним та ще й безкоштовним інтернетом,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -