Реклама

Названо файли у месенджері Telegram, які забирають найбільше вільного місця

Останні Новини

Те, що месенджери займають багато місця через усі збережені фото, відео, кеш, це і так зрозуміло. Не виключення й Telegram. Але є в ньому ще одна папка, на яку не всі звертають увагу, а якщо і звертають, то не знають, що в ній знаходиться та чи інша важлива інформація. Назва цій папці “Інші файли”. Що там зберігається та чи можна її видаляти? Про це і поговоримо.

Що ж таке папка "Інші файли"? Це одна з папок кешу. Тільки от зі всіма іншими зрозуміло, де зображення, там фото; де відео, там відео; а от назва Інші файли ні про що не говорить. Не було б до цієї папки стільки уваги, якби вона не займала найбільше місця на смартфоні. Отож, в даній папці зберігаються різні перемішані файли: зображення поганої якості, стікери без анімацій, документи малого розміру, кеш оперативних даних та файли, які потрібні щоб завантажити сайт, на який людина переходить напряму із Telegram. Якщо розглядати детальніше сам вміст папки, то у людей, які користуються чатами та стікерами, цей розділ буде займати найбільше місця. Здавалося б, що там ті наклейки важать, але коли їх безліч, то це дуже впливає на наявність вільного місця. Те ж саме стосується збережених діалогів, вони знаходяться в "Інших файлах", але їх можна сміливо видаляти. Після цієї дії вони збережуться в програмі, але коли ви захочете його відкрити то доведеться зачекати, поки знову завантажиться.

Цікаво: Відомий тільки номер телефону – як визначити місцезнаходження пристрою, або встановити особу власника

Чи можна видаляти "Інші файли" та як це робиться? Якщо ви помітили, що "Інші файли" займають дуже багато місця і дійсно заважають, то їх потрібно видалити. Хвилюватись про те, що ви стрете щось важливе не варто, адже в кеш-документах нічого такого не зберігається. В програмі все залишиться без змін, просто щоб відкрити якесь фото чи відео доведеться його знову завантажити. Так само ці дії не вплинуть і на саму роботу месенджера. Тому кожен користувач може сміливо видаляти весь кеш, в тому числі й "Інші файли".

Для того, щоб видалити цю папку, потрібно зайти в Telegram та відкрити налаштування самої програми. Далі вибираєте розділ "Дані та пам'ять", натискаєте на "Використання пам'яті", обираєте пункт "Очистити кеш Telegram". Перед вами буде список із усім кешом, щоб побачити скільки займає саме папка "Інші файли", заберіть галочки біля інших папок. Далі залишилось ще раз нажати "Очистити кеш" і все.

Ось такий простий перелік дій щоб якісно та швидко очистити пам'ять свого телефона. Таке потрібно робити регулярно, бо кеш постійно збирається і в результаті забиває пристрій непотрібними файлами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy A12 почав отримувати сертифікації

Компанія Samsung представила смартфон Galaxy А11 в березні. Нещодавно ми дізналися, що вони розробляють наступника Galaxy A11. Сьогодні ж ми дізналися, що смартфон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -