Названо найкращі смартфони Nokia в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі ми добре пам’ятаємо Nokia, як найпопулярнішого виробника кнопкових телефонів, які славилися своєю довговічністю, автономністю, унікальними дизайнами та неймовірними камерами. Практично всі телефони під брендом Nokia розкуплялися як “гарячі пиріжки” і часом їх навіть важко було придбати. Як і в більшості відомих компаній до 2010 року, в них також пішов спад продажів і винуватцем цього стали Apple та Google. Перші, представили сенсорні смартфони, які тоді були чимось інноваційним, а інші представили операційну систему Android.

Компанія Nokia вибрала неправильний шлях і програла двом гігантам в цих змаганнях і в кінцевому результаті обанкротилася. Компанія Microsoft спробувала відродити Nokia, але в неї також нічого не вийшло. Пройшло багато років і Nokia відродилася знову, хоча зараз це вже не та Nokia, яка була раніше. Так ось, Nokia повернулася і почала відроджувати всі свої популярні телефони, але на новий лад. Також світ побачили декілька нових смартфонів про які ми сьогодні й поговоримо. Зараз буде названо найкращі смартфони Nokia в 2021 році, які можна вважати непоганими, але вони все рівно недотягують до того рівня, який пропонують ті ж Google, Apple, Samsung і Xiaomi.

Nokia 8.3

Розпочнемо із смартфона NOKIA 8.3, який було презентовано в березні 2020 року і який вже підтримує мережі нового покоління — 5G. Він отримав непоганий дизайн, великий 6.81-дюймовий дисплей, 8 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам’яті та процесор Qualcomm Snapdragon 765 5G. Також варто відмітити його квадрокамеру 64 + 12 + 2 + 2 Мп та фронтальну камеру 24 Мп. В смартфоні використовується оптика від Zeiss. Також цей смартфон отримав модуль NFC. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг та працює під управлінням Android 10. В загальному, це непоганий пристрій, який пропонує більшість функцій, що зараз поширені в більшості смартфонів. Якби там не було, але деякі недоліки в нього присутні, а саме завищена ціна (більше 17 тис. грн.), динамік (якість звуку не вражає) та якість пластику (яка не сильно зручна при користуванні смартфоном).

Nokia 5.4

Наступний непоганий пристрій, який було представлено в грудні 2020 року — Nokia 5.4. Цей смартфон також отримав великий 6.39-дюймовий дисплей, 4 або 6 Гб оперативної та 64 / 128 Гб внутрішньої пам’яті. Працює смартфон від процесора Qualcomm Snapdragon 662 і відноситься до середньо-бюджетного класу. Смартфон оснащений основною квадрокамерою 48 + 5 + 2 + 2 Мп та фронтальною камерою 16 Мп. Живиться смартфон від акумулятора на 4000 мАг. Смартфон продається за 5 тис. грн., тому про явні недоліки складно щось сказати. Напевно було б добре, якби смартфон отримав більший акумулятор та дещо кращі камери.

Nokia 5.3

Ще один смартфон, який був випущений в 2020 році (в березні) – NOKIA 5.3. Він також отримав великий 6.55-дюймовий дисплей, 3/4/6 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам’яті та NFC. Працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 665 та під управлінням операційної системи Android 10. NOKIA 5.3 також оснащений квадрокамерою 3 + 2 + 5 + 2 Мп та фронтальною на 8 Мп. Живиться смартфон від акумулятора на 4000 мАг. Дивлячися на всі його характеристики та ціну (4000 грн.) не можна відмітити явних проблем або якісь інші проблеми. Смартфон вартий своїх грошей.

Nokia 3.4

Ще один варіант бюджетного смартфона, який вийшов в реліз у вересні 2020 року. Якщо цей смартфон порівнювати із Nokia 5.3, який дещо дорожчий, то незрозуміло для чого випускали Nokia 3.4. Для прикладу, цей смартфон отримав 6.39-дюймовий дисплей, 3 / 4 Гб оперативної пам’яті, 64 Гб внутрішньої пам’яті, процесор Snapdragon 460, потрійну систему камер 13 + 5 + 2 Мп та фронтальну камера 8Мп. Також він отримав акумулятор на 4000 мАг.

В загальному, цей смартфон не вражає своїми характеристиками. Щодо вартості, то Nokia 3.4 коштує 3700 грн. Тобто можна додати 300 грн. та придбати смартфон, який кращий – Nokia 5.3. З іншої сторони, для тих кому потрібен просто смартфон для дзвінків та виконання невеликих функцій, то за таку суму він підійде непогано.

Nokia 2.4

Цей смартфон також презентували у вересні 2020 року. Він майже нічим не відрізняється від попередніх смартфонів, оскільки отримав 6.5-дюймовий дисплей, 2 /3 Гб оперативної та 32 / 64 Гб внутрішньої пам’яті. Крім цього, він отримав процесор MediaTek Helio P22 та подвійну систему камер 8 + 2 Мп, фронтальну – на 5Мп. В цьому смартфоні варто відмітити тільки збільшений акумулятор на 4500 мАг та операційну систему Android One.

Як видно по характеристиках камери, робити надзвичайно якісні фото не вийде, але тут дещо рятує програмне забезпечення. В Україні Nokia 2.4 можна придбати за 3200 грн.

Nokia 9 Pureview

Nokia 9 Pureview вийшов в реліз ще в лютому 2019 року і він дещо відрізняється від попередніх смартфонів. Він отримав процесор Snapdragon 845, 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам’яті. Цей смартфон отримав хорошу систему камер, яка складається з п’яти датчиків – 12 + 12 + 12 + 12 + 12 Мп. Фронтальна камера 20 Мп. Дисплей 5,9-дюймовий і він менший майже за всі, які були перераховані вище. Крім цього, великим його недоліком є акумулятор на 3320 мАг, який не виглядає серйозно в смартфоні за 17 тис. грн.

Nokia 7.2

Цей смартфон також був випущений ще в 2019 році (у вересні), і отримав він більший 6,3-дюймовий дисплей, процесор Qualcomm Snapdragon 660, 4 / 6 Гб оперативної та 64 / 128 Гб внутрішньої пам’яті. Оснащений він потрійною системою камер 48 + 8 + 5 Мп та фронтальною на 20 Мп. Живиться смартфон Nokia 7.2 від акумулятора на 3500 мАг, чого зараз вже недостатньо для комфортного використання. Базова версія цього смартфона коштує 5 тис. грн.

Дивлячися на всі ці смартфони, теперішній власник Nokia не планує повернути колишню славу бренду Nokia, оскільки всі ці смартфони не можна назвати найкращими на ринку. Крым цього, основним недоліком більшості з цих смартфонів є завищена ціна, яка не відповідає якості та характеристикам цих смартфонів. Можливо, в найближчий час, ми ще побачимо ту саму Nokia, яка була колись неймовірно популярною.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю

Раніше повідомлялося, що компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю. Сьогодні стало відомо, що масове виробництво смартфонів розпочнеться...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -