Названо основні недоліки смартфонів Samsung, які відлякують покупців

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Практично всі користувалися електротехнікою компанії Samsung і враження від неї у всіх різне. Дехто скаржиться на їхню ціну, дехто на якість, а дехто на короткий термін експлуатації. Зараз же ми поговоримо про їхні смартфони, оскільки вони продають велику кількість смартфонів, а в Україні вони взагалі серед лідерів. Як і у всіх виробників смартфонів, їхні пристрої мають як переваги перед іншими, так і недоліки. Зараз же, буде названо основні недоліки смартфонів Samsung, які відлякують потенційних покупців.

  1. Відсутність справді якісних смартфонів в бюджетному сегменті

На жаль, оцінивши смартфони компанії Samsung, які вони пропонують в бюджетному сегменті, досить складно сказати, що вони можуть конкурувати з тими ж смартфонами Xiaomi, Realme і навіть Vivo.
Якщо в флагманському сегменті в них все навіть дуже добре, то в бюджетному сегменті зустріти нормальний смартфон за 2-3 тис грн нереально, по характеристиках вони поступаються більшості смартфонів за цю ціну.

  1. Процесори Exynos

Компанія Samsung пропонує часом справді якісні пристрої, але їхні процесори ще далекі до звання найкращих. На жаль, нам, в Україні, приходиться купляти дорогущі смартфони з цими процесорами, оскільки процесорами Qualcomm Snapdragon смартфони для українського ринку просто не комплектуються.

В більшості тестів на продуктивність, дані процесори поступають не тільки процесорам від Qualcomm, а й навіть процесорам від Huawei (Kirin).

  1. AMOLED екрани

Хоча цей добре розрекламована технологія OLED екранів і вона справді видає “сочну” картинку, недоліків в неї однаково багато.

Більшість користувачів, які користувалися смартфонами з AMOLED екранами відмічали той факт, що після тривалого користування смартфоном, було відчуття, ніби в очі потрапив пісок. В даній ситуації, навіть не допомагає DC Dimming.

Крім цього, ці дисплеї прославилися своєю дороговизною (при заміні) та вигоранням.

  1. Камери

В цілому, камери на смартфонах Samsung знімають вище середнього, але коли мова йде про флагманські смартфони з їхніми камерами, то вони поступаються за якістю отриманих фото своїм прямим конкурентам у вигляді Apple, Google і навіть Huawei.

  1. Матеріал корпусу

З одної сторони, не хотілося включати цей недолік в цей матеріал, але з іншої сторони, використовувати пластик в смартфонах високого класу, взагалі не серйозно. Якби в Samsung не називали цей пластик, він все рівно залишається пластиком.

Коли ви берете смартфон із металевим або скляним корпусом, отримуєте неймовірні тактильні відчуття, чого не можна сказати, тримаючи в руках пластиковий смартфон.

Недоліки, які перераховані вище, більше відлякують серйозних користувачів смартфонів, які готові віддати свої гроші за щось дійсно варте уваги. Для тих же користувачів, які просто шукають смартфон, щоб посидіти в інтернеті, подивитися відео на YouTube та телефонувати, ці недоліки не будуть серйозними і ніяк не вплинуть на бажання придбати їхній смартфон.

Також нещодавно було названо причину, чому Samsung відмовляються від популярної лінійки смартфонів Note.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо способи захисту банківських карток на період відпусток

Останні 2 роки видалися нелегкими для більшої кількості населення України, враховуючи що в 2020 році всі були на локдауні,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -