Реклама

Названо популярні додатки, які стежать за своїми користувачами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфони заполонили наше життя, так як вони зараз використовуються щоденно і виконують зараз функції не тільки смартфона, а й інших ґаджетів. Кожен смартфон не був би таким корисним, якби функціонував без додаткових програм (додатків). Зараз піде мова саме про ті додатки, які нам щоденно стають в нагоді, але одночасно з цим і шкодять нашій конфіденційності. Нижче буде названо популярні додатки, які стежать за своїми користувачами.

Як ми писали вище, додатки на наших смартфонах нам допомагають в багатьох сферах життя, але цим ми жертвуємо своєю конфіденційністю. Для прикладу, цифрова лабораторія ExpressVPN провела розслідування і виявила, що більше 450 популярних додатків відстежують місцезнаходження своїх користувачів. Ці найпопулярніші додатки встановлені в 1,7 млрд користувачів.

В даному випадку, найбільшою проблемою є те, що це надзвичайно різноманітні додатки і стосуються різного кола категорій. Для прикладу, коли ви подорожуєте, програми для туризму рекомендують вам “найближчі та найкращі ресторани”, відправляючи ваше місцезнаходження на маякові пристрої IoT. Таким чином працюють і додатки пов'язані із здоров'ям, пропонуючи найближчі аптеки і тому подібне.

За повідомленням ExpressVPN, схожим чином відбувається і відстеження в месенджерах, сайтах для знайомств та різноманітних соціальних додатках. Найцікавіше те, що найбільше стежать за своїми користувачами месенджери. Дослідники лабораторії Digital Security Lab виявили, що в 42 популярних сервісах для обміну повідомленнями було виявлено відстеження користувачів. До цих додатків відносяться Telegram, Facebook Messenger, WeChat та інші. Найяскравішим представником виявився додаток для обміну повідомленнями, фото та відео Tango, в якого більше 200 млн користувачів.

Тепер стосовно додатків для знайомств та побачень. За результатами розслідування, широкомасштабне відслідковування було присутнє в 64 популярних додатках із цільовою аудиторією понад 52 млн активних користувачів.

Також варто не забувати, що всі компанії, які збирають дані про своїх користувачів, обмінюються між собою, щоб пропонувати націлену рекламу і не тільки. Також такі компанії можуть надавати всі зібрані дані провоохоронним компанія, військовим та розвідувальним організаціям.

Для тих, хто хоче ознайомитися із повним списком додатків, які займаються відстеженням, рекомендуємо переглянути спиоск на порталі GitHub, де лабораторія ExpressVPN опублікувала всю інформацію.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Ілон Маск і рольова гра Cyberpunk 2077. Що спільного?

Ілон Маск і рольова гра Cyberpunk 2077. Що спільного? Здається що нічого, але це не так. Засновник Tesla і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -