Реклама

Названо причину, через яку варто користуватися декількома браузерами

Останні Новини

Ні для кого не новинка, що сьогодні найпопулярнішим браузером є Google Chrome. Займає він лідируючі позиції уже певний час та й не збирається їх втрачати. Проте, ми впевнені, що у кожного з вас є встановлений не лише один браузер, а декілька, і це без врахування Internet Explorer або Microsoft Edge. І в цьому є сенс. Відповідно до цього, ми б хотіли назвати кілька вагомих причин, які можуть переконати вас використовувати одразу кілька браузерів.

Перша причина використання кількох браузерів одночасно, це надійність та стабільність роботи. Якщо ви працює постійно із одним браузером, ви можете стикнутись із проблемою в його роботі. До прикладу, після чергового оновлення, браузер може почати глючити, відповідно в такі моменти альтернативний варіант вам справді допоможе. Тобто, мати на персональному комп’ютері чи ноутбуці встановлений запасний браузер, для зручності туди можна перенести свої паролі та закладки, справді потрібно.

Відповідно до першого пункту, випливає ще одна причина – захист ваших особистих даних, паролів чи логінів. Тут мова йде про шкідливе програмне забезпечення, зокрема у вигляді розширень для браузері. Їх сьогодні є досить багато, частина з яких уже виявлена, але частина все ще може передавати ваші дані стороннім особам. В цьому випадку рекомендується використовувати окремий браузер для встановлення розширень, до прикладу для скачування музики, тощо, при цьому не зберігати на ньому нічого цінного.

Ще однією причиною використання додаткового браузера можна виділити проведення банківських операцій в браузері, тобто використання онлайн-банкінгу. Тут варто обрати браузер, який не буде зберігати ні ваші логіни, ні паролі, відповідно надасть максимальну безпеку ваших онлайн платежів.

Щодо негативної сторони використання одразу кількох браузерів, то вона досить незначна. Звісно, кілька встановлених браузерів будуть займати додаткове місце на пристрої та даватимуть додаткове навантаження на процесор. Проте це можна вирішити за допомогою встановлення браузерів на жорсткий диск, а щоб не завантажувати процесор рекомендується не відкривати великої кількості вкладок.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 найшвидших браузерів для Android-смартфонів

Всі власники смартфонів користуються браузерами і зазвичай вибір падає на ті, які по замовчуванню на смартфоні, а це Google...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -