Реклама

Названо причини, через які додаток Приват24 може не працювати на смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Мобільний додаток Приват24 використовують практично всі клієнти ПриватБанку, оскільки він неймовірно зручний у користуванні, багатий на функціонал і в цілому, він зручний. Також варто не забувати, що він ще й один з перший мобільних банків в Україні, які існують та розвиваються до цих пір. Як і всі додатки, особливо ті, які належать фінансовим установам, вони також періодично мають певні проблеми, через які клієнти банку не можуть комфортно використовувати свої кошти на рахунках, розплачуватись в інтернеті і тому подібне. Причин, через які Приват24 може не працювати на смартфоні досить багато, тому нема сенсу розглядати їх всіх. Зараз буде названо найпоширеніші причини, через які додаток Приват24 може не працювати на смартфоні.

Для початку варто назвати ті причини, на які сам Приватбанк ніяк не впливає, а саме проблеми з мережею та проблемне інтернет-з'єднання. Користувачі додатку часто скаржаться на те, що вони не можуть отримати повідомлення з кодами для входу в Приват24, або ж після введення підтверджуючих кодів, додаток просто перестає працювати. На такі випадки є виправдання.
В першому випадку, смс-підтвердження просто не будуть приходити на смартфон, якщо є проблеми з мережею, або її повною відсутністю. СМС з кодами просто не зможуть прийти на ваш смартфон, та й робот-банку не зможе до вас зателефонувати.

Наступний випадок стосується саме проблем з якістю інтернет-з'єднання. Якщо у вас низька швидкість інтернету, або ж її якість та стабільність бажає кращого, то Приват24 просто не буде працювати і ви не зможете зайти в свій особистий кабінет.

Ще одна причина, через яку додаток не буде працювати, це також не вина ПриватБанку. В даному випадку, мова йде про неправильне введення логіна та пароля для входу. Якщо декілька разів ввести їх неправильно, то деякий час ви точно не зможете зайти в Приват24. В гіршому випадку, вам прийдеться підтверджувати авторизацію через банкомат, або ж у відділенні ПриватБанку.

Ще повернемося до одної поширеної проблеми - не приходять смс з кодами для воду в Приват24. Як ми писали вище, проблема може бути в тому, якщо у вас відсутня або ж слабка мережа через що смс просто не доходять до вас. Якщо ж у вас з цим все добре, то можливі дві причини. Перша полягає в проблемі на стороні мобільного оператора, а саме до нього приходять повідомлення, а він не перенаправляє їх абонентам. Інша причина - проблеми на стороні ПриватБанку, а саме роботи банку не відправлять повідомлення.

Також можливий варіант, що додатково Приват24 не працює через технічні роботи, погане оновлення, баги і навіть проблеми із серверами. В даному випадку необхідно звертатися безпосередньо в банк, або ж в офіційний магазин додатків Google або Apple.

Ще можуть бути ситуації, що ваш смартфон несумісний з додатком Приват24, тобто версія Android на вашому смартфоні не відповідає мінімальним вимогам Приват24.

Досить поширена причина недоступності, це зараження смартфона вірусами, через які, Приват24 закриває вам доступ до особистого акаунту в цілях безпеки.

Як бачите, причин, через які додаток може не працювати на вашому смартфоні цілком достатньо і знати з впевненістю, що він не працює з тої чи іншої причини досить складно. В будь-якому випадку, для вирішення проблеми з додатком, варто звертатися на гарячу лінію банку або ж писати до ПриватБанку в соціальних мережах та офіційних магазинах додатків.

Також нещодавно стало відомо, що робити, якщо на вашу карту ПриватБанку почали надходити невідомі позики.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы признаки того, что ваш смартфон заражен вирусом

Стаття доступна українською...Основная опасность в использовании смартфонов и других умных устройств заключается в том, что они часто становятся целью...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -