Реклама

Названо причини, через які українським пенсіонерам відмовляють в кредитах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В Україні досить поширена практика відмови в кредиті пенсіонерам. На жаль, таке поширене в багатьох країнах колишнього Радянського Союзу і рідше можна зустріти в Європейських країнах. Зараз же, буде названо причини, через які українським пенсіонерам відмовляють в кредитах в Україні.

Першою причиною стає саме вік пенсіонера. Якби це не було сумно, але середня тривалість життя в Україні набагато нижча, ніж в Європі. Якщо в Європі можуть вільно дати кредит і після 75 років, то в Україні шанс отримати кредит в такому віці мізерний. Банки просто недовіряють таким клієнтам і вважають надання кредиту таким людям неприбутковою та ризиковою справою. Звісно, якщо ви плануєте брати кредит на невелику суму і невеликий термін, та ще й в тому банку, в якому отримуєте пенсію, то проблем виникнути не повинно.

Також поширеною причиною є відсутність платоспроможності. Якщо в банку бачать, що пенсія в людини низька, то ймовірність отримання кредиту буде дуже мала.

Погана кредитна історія стане ще одною вагомою причиною для відмови в виданні кредиту. Якщо раніше були зафіксовані прострочені платежі по кредиту, або ж не виплати, то отримати кредит не вийде. Те саме стосується і відсутності кредитної історії.

Ще одною причиною може бути попередньо подана неправдива інформація в банк, до якої можна віднести ім’я та прізвище, дату народження, місце прописки і тому подібне.

Також велику роль відіграє наявність судимості. Банки з такими клієнтами не хочуть зв’язуватися.

Відсутність власного майна також може стати причиною у відмові, оскільки банк не отримує страхівки у випадку невиплати кредиту.

Останній варіант для відмови, це поручитель-пенсіонер, який також може не відповідати вимогам банку, які перераховані вище.

Крім цих основних причин, бувають ще й інші, які можуть виглядати неважливими для вас, але для банку вони можуть зіграти вирішальну роль.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому файли PDF не можна редагувати

Якщо ви ніколи не пробували редагувати файли PDF, відраховуючи за це Adobe непогані суми, то, мабуть, не часто замислюєтесь...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -