Головна Новини сучасних технологій Бізнес новини Названо причини, чому магазини відмовляються приймати для оплати банківську картку

Названо причини, чому магазини відмовляються приймати для оплати банківську картку

0
Названо причини, чому магазини відмовляються приймати для оплати банківську картку

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Протягом останніх декількох років, кількість активних користувачів банківськими картками стрімко зросла, а з цим, по логіці, повинна була зрости кількість магазинів, які б приймали такий спосіб оплати за товари та послуги. Якщо в світі така тенденція цілком логічна, то в Україні все не так просто і досить велика кількість магазинів відмовляється приймати безготівкові розрахунки. Як виявилося, на це є декілька причин, про що ми зараз і поговоримо.

Зразу варто відмітити, що більшість магазинів, які зацікавлені в наданні якісних послуг, вже давно використовують термінали для прийому оплати за допомогою банківської картки, але існує певна категорія продавців/магазинів, які навідріз відмовляються від використання таких терміналів. Чому ж так?

Цікаво: Відомо, як користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась.

В першу чергу через те, що багато хто любить готівку, оскільки нею простіше маніпулювати і.. ухилятися від податків, "підганяючи" бухгалтерію під ті цифри, які їм необхідні. На жаль, в нас таке спостерігається вже дуже давно і швидше за все, тенденція збережеться ще на тривалий час. Єдине, що зможе все змінити, це обов'язкова видача чеків покупцям, але це вже інша історія.

Наступна причина полягає в тому, що за використання та обслуговування POS-терміналів потрібно сплачувати певні суми + мати відкритий рахунок банку, за який також необхідно сплачувати певні % від обороту.

Третя причина - оборот магазину не такий великий, щоб використовувати термінали для оплати банківськими картками. Стосується це саме невеликих магазинчиків, можна сказати сімейного бізнесу. Для них нема сенсу використовувати й оплачувати за POS-термінали, як і касові апарати.

Четверта причина - розміщення магазину, доступ до інтернету і тому подібні фактори. Якщо магазин розміщується в такій місцевості, де кількість його покупців незначна або ж вони не користуються банківськими картками, відсутнє якісне покриття мережі і тому подібне, то з високою ймовірністю, там ви не зустрінете терміналів для оплати банківською карткою. Зазвичай, в таких місцевостях навіть проблематично знайти банкомат або термінали самообслуговування.

Цікаво: Названо 4 причини, чому банкомат може не зчитувати банківську картку.

Що ж робити, якщо ви ЗНАЄТЕ, що в магазині є термінал для оплати банківською карткою, але ГОВОРЯТЬ, що його нема? На жаль, силоміць ви не змусите їх надати доступ до терміналу, оскільки продавці все зможуть "списати" на недоступність терміналу, проблеми із зв'язком і тому подібне.

Єдиний вихід із ситуації, це обходити такий магазин, де клієнтів не поважають і де на них не чекають. Подивіться, можливо поряд є магазин, який зможе надати все необхідне, щоб ви купували зручно, швидко та безпечно.

Також нещодавно було названо чотири переваги безконтактних банківських карт.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ