Реклама

Названо спосіб позбутися нав’язливої реклами в месенджері Viber

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ще декілька років тому, месенджери були чимось новим, а зараз вони встановлені майже на кожному смартфоні. Як вже неодноразово повідомлялося, месенджер Viber користується неймовірною популярністю серед українців, що дозволило йому стати №1 в Україні. Як і всі безкоштовні додатки, месенджери також насичені нав’язливою рекламою, і в даному випадку, Viber можна назвати лідером серед інших.

Переваги месенджера над класичними SMS цілком очевидні: швидкість відправлення текстових повідомлень, аудіо та відеоповідомлень, крім цього, ми ще й отримуємо можливість дзвінків та відеозв’язку маючи тільки інтернет (мобільний або Wi-Fi).

Повертаємося до недоліка месенджера Viber,а саме нав'язливої реклами. Що ж робити, якщо реклама з’являється всюди, та ще й заважає комфортно користуватися месенджером? Правильно, необхідно зменшити її кількість, тобто звести до мінімуму. Зробити це досить легко, але на жаль, не так багато користувачів знає про цей спосіб.

І так, для початку тиснемо на “Додатково” та шукаємо пункт “Параметри”. Тиснемо і далі шукаємо пункт “Виклики та Повідомлення”. Далі шукаємо пункт “Отримувати службові повідомлення” і знімаємо з нього “птичку”.

Так ось, завдяки таким простим налаштуванням, ваш акаунт Viber почне отримувати набагато менше нав'язливої реклами. На жаль, в месенджері Viber не вийде повністю позбутися реклами, оскільки компанія використовує ще інші канали її розповсюдження.

Можливо, з часом компанія введе платні функції, завдяки яким можна буде відключати рекламу повністю.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nvidia розказали, коли випустять нові відеокарти

В сьогодні Nvidia розказали, коли випустять нові відеокарти. Якщо все пройде гладко, то перша половина січня обіцяє бути дуже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -