Реклама

Названо способи, якими шахраї викрадають криптовалюту з чужих комп’ютерів

Останні Новини


Шахраї є повсюди і потрібно вміти від них себе захистити. Для початку поговоримо, що таке майнінг і як люди самі себе наражають на небезпеку.


Коли людина користується різними піратськими версіями сайтів, то з них на комп’ютер потрапляють віруси, а саме віруси-майнінги, які залазять в процесор комп’ютера. Таким чином шахраї мають можливість отримувати дохід від ваших транзакцій по криптовалюті.

Поговоримо детальніше про те, звідки віруси можуть потрапити на ваш ПК. По-перше, як сказано раніше, піратські версії. Це можуть бути ігри або різні програми, які сильно нагружають комп’ютер. Чому саме такі? Бо при потраплянні вірусу, користувач швидше за все взагалі не помітить змін в роботі. Адже комп’ютер і так загружений.

Варто прочитати: Як не натрапити на шахраїв та вберегти себе і свої кошти від них.

По-друге, не офіційні розширення в браузері. Вони також можуть принести вірус. Це зараз стало менш популярним, але все одно існує. Тому краще все скачувати з офіційних джерел.

Ну і останній варіант, будь-який сайт в інтернеті. Якщо ви саме цим способом занесете собі вірус, то помітити це буде легко. Адже ваш комп’ютер відразу почне працювати гірше.


Зрозуміло, що від майнінгу нічого хорошого з комп’ютером не буде відбуватись. Він з часом просто зламається. Спочатку почнуть виходити з ладу окремі деталі, а потім і вся система.

Для того, щоб виявити вірус, або взагалі його не занести, треба просто користуватись антивірусом. Нехай він буде завжди увімкненим. Тоді ви точно побачите, як щось потрапить на ваш комп’ютер і почне йому шкодити. Якщо у вас немає антивірусу, то встановіть та перш за все перевірте на підозрілі програми. Після чого видаліть їх.

Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.

Названо способи, якими шахраї викрадають криптовалюту з чужих комп'ютерів

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, чому небезпечно гасити кредит через банкомат

Більшість українців користується банківськими картками, а останній рік, який виявився не легким для всіх, ще й почали брати кредити....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -