Реклама

Нова Пошта продовжує нищити майно своїх клієнтів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом багато користувачів скаржаться на послуги Нової Пошти, зокрема Нова Пошта продовжує нищити майно своїх клієнтів. Сьогодні повідомлення одного з користувачів справді «вражає». Постає лише питання, з якими намірами чи думками працівник вище згаданої служби доставки запаковував доручений йому товар. Ось розміщене повідомлення користувача послугами Нової Пошти та надані ним фото товару.

Нова Пошта продовжує нищити майно своїх клієнтів

Як бачите, замовлення складалось із однієї книги, як зазначає користувач, вартістю 5400 грн. Коробка, в яку запакували книгу, в декілька раз більша, ніж була б потрібна.

Тут виникає питання, чи не зроблено це для збільшення вартості доставки. І чому книгу не розмістили по середині в лежачому положенні?

Чим керувались працівники служби доставки залишається загадкою. Користувач склав акт на відшкодування коштів. Залишається лише очікувати результат даної ситуації.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як заблокувати банківську карту Приватбанку, якщо з неї викрали гроші?

Більшість із нас стикалися з такою проблемою, як подвійне списання коштів під час оплати товару, випадкові платежі або ж...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -