Реклама

Нова Пошта пропонує українцям дешеві відправлення за кордон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Нова Пошта пропонує українцям дешеві відправлення за кордон. Відповідна інформація була опублікована на офіційній сторінці компанії в Facebook. Як повідомляється,Нова Пошта Глобал пропонує акційну ціну на всі відправлення, які будуть оформлені до кінця січня, а саме до 31.01.20.

Нова Пошта пропонує українцям дешеві відправлення за кордон

Для того, щоб оформити відправлення необхідно перейти в бізнес-додаток “Нова Пошта” і створити відправлення. Потім необхідно вибрати тип доставки NP Export.

Акція діє на території всієї України, за виключенням території та зони проведення військових дій та тимчасово окупованих територій.

Нагадуємо, що раніше компанія зіткнулася з масовими перевірками на складах Нова Пошта Глобал, через що були затримки із доставками відправлень. Також нещодавно стало відомо, що Нова Пошта повертає гроші за використані картонні коробки. Крім цього, вони вирішили змінити концепцію свої відділень.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Співпраця OnePlus та McLaren закінчилася

Компанія OnePlus та команда McLaren Racing тісно співпрацювали на протязі останніх двох років. Але так склалося, що співпраця OnePlus...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -