Реклама

Nubia представить смарт-годинник з гнучким дисплеєм

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Nubia відома тим, що запустила ігрові смартфони Nubia Red Magic. Також вони відомі тим, що минулого року представили смартфон з гнучким дисплеєм, який можна носити на руці – Nubia Alpha.
Сьогодні ж, з’явилася інформація, Nubia розширить асортимент своїх товарів і представить смарт годинник з гнучким дисплеєм Nubia Watch. Також сьогодні, було опубліковано перший тизер із зображенням smartwatch.

Nubia представить смарт годинник з гнучким дисплеєм

Із зображення видно, що Nubia Watch отримає гнучкий OLED дисплей, корпус з нержавіючої сталі 316L разом з алюмінієвими вставками. Такж видно, що на правій стороні годинника розміщена шкала від 1 до 5 см. Поки невідомо для чого це і яке буде призначення в цієї “лінійки”.
На жаль, офіційні технічні характеристики ще відсутні, але є деякі чутки. Повідомляється, що смарт-годинник отримає 8Гб внутрішньої пам’яті та час роботи його буде коливатись від 4 до 7 днів. Також присутні модулі Bluetooth, WiFi та GPS.
Відомо, що Nubia Watch має з’явитися в продажі (або ж початок попереднього продажу) 28 липня. Як мінімум, через тиждень ми отримаємо більше інформації про Nubia Watch.

Рекомендуємо: Realme Представили Патент Геймпада Для Смартфонів

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Пользователи Lifecell жалуются на самовольное подключение ненужных услуг

Стаття доступна українською..Только недавно мы сообщали, что компания Киевстар получает много жалоб на качество своих услуг, как сейчас поступила...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -