Реклама

Популярний сервіс відеоконференцій Zoom запускає службу електронної пошти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Zoom став домінуючою силою у просторі відеоконференцій, і, оскільки все більше людей працюють вдома, компанія, очевидно, має амбіції переїхати на іншу територію. Сьогодні надійшла інфомрація, що популярний сервіс відеоконференцій Zoom запускає службу електронної пошти та календаря.

 Якщо це правда, компанія потенційно може створити більшу конкуренцію таким компаніям, як Google і Microsoft, обидві з яких пропонують набір корпоративного програмного забезпечення.

Повідомлення електронної пошти Zoom нібито буде веб-інтерфейсом і може бути готовим до тестування вже наступного року. Тим часом служба календаря компанії, як повідомляється, знаходиться набагато далі, і до проекту не додається графік. Обидві служби, ймовірно, будуть глибоко інтегровані з додатком для відеоконференцій Zoom, який поставив компанію на карту цього року завдяки пандемії COVID-19.

Пропонування повного набору програмного забезпечення для продуктивності може зробити Zoom все більш конкурентоспроможним на ринку, де домінують Google і Microsoft. Це розумний крок і з боку Zoom. Оскільки вакцини проти COVID-19 повільно розповсюджуються, компанії можуть наказати співробітникам повернутися до офісу в 2021 році, де може спостерігатися спад використання програми відеоконференцій Zoom.

У 2020 році Zoom зазнав метеорного підйому, коли людей змусили працювати вдома. Колись лише черговий додаток для відеоконференцій, тепер це одна з найбільш часто використовуваних служб у світі, що дозволяє людям вести відеочат із друзями, родиною та колегами. За останні кілька місяців сервіс лише покращився, розгорнувши наскрізне шифрування та підтримку таких пристроїв, як Google Nest Hub Max.

Послуги електронної пошти та календаря - це десяток копійок, але Zoom вже має величезну присутність на ринку. Якщо компанія може представити нові послуги, які можна порівняти з тими, що пропонують Google і Microsoft, то 2021 рік може бути дуже цікавим. Повідомляється, що тестування електронної пошти Zoom розпочнеться наступного року, тому, сподіваємось, ми скоро дізнаємось офіційні подробиці.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Преміальна версія навушників Samsung Galaxy Buds +

Преміальна версія навушників Samsung Galaxy Buds + коштує не набагато більше за оригінал. Навушники Galaxy Buds + пропонують кращу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -