Головна Новини сучасних технологій Бізнес новини Правила користування банківською карткою за кордоном, які збережуть ваші кошти

Правила користування банківською карткою за кордоном, які збережуть ваші кошти

0
Правила користування банківською карткою за кордоном, які збережуть ваші кошти

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Багато людей, які часто бувають за кордоном, вважають зручнішим користуватись карткою, а не готівкою. Це рішення правильне, але для цього треба ще й знати деякі правила безпеки. Адже загубити картку та залишитись без грошей ніхто не хоче. Особливо якщо знаходишся не вдома.

Сьогодні ми розповімо, що робити, щоб кошти були в безпеці. Перше і найголовніше - PIN- код до картки. Найкраще запам'ятати його і ніде не писати. Якщо ж ви не впевнені в тому, що згадаєте його в потрібний момент, то запишіть, але не на карті і не біля неї. Краще зберегти PIN на телефоні. В такому випадку, якщо ви і загубите картку, то пароль ніхто не дізнається і кошти не пропадуть.

Рекомендуємо: Названо 6 випадків, в яких необхідно негайно блокувати банківську карту.

Ніколи нікому не давайте в руки свою картку. В закладах, магазинах, готелях - кругом платіть самостійно. Краще зайвий раз підійти до терміналу, аніж потім шукати винних у втраті грошей.

Завжди краще, коли на карті стоять ліміти. Наприклад, перед подорожжю можна встановити ліміт на загальні оплати карткою за добу. В випадку втрати, крадії не зможуть списати всі гроші, а лише частину. Це вже набагато краще. А ще надійніше буде взагалі заблокувати картку. Це робиться або в додатку банку, або по телефону.

Якщо ви вирішили зняти кошти, то робіть це вдень і в людних місцях. Не потрібно себе наражати на небезпеку. Шахраї можуть бути в будь-якому місці.

Якщо ви побачили, що з картки пропали гроші, а ви нею не користувались, про це негайно треба попередити свій банк. Тоді є шанс на повернення втраченої суми. Але знайте, про такі випадки треба казати на протязі доби. Найзручніше мати віртуальну картку. Тоді можна розрахуватися телефоном і взагалі не діставати пластикову із гаманця.

Цікаво: Українцям розповіли, що робити, якщо банкомат “з’їв” або не видав кошти.

Крім усього, що вище написано, є ще декілька правил:

  • Мати в телефонній книзі усі номери банку.
  • Взяти декілька карток з грошима.
  • На всякий випадок у разі наявності, брати кредитку для внесення завдатків за щось. Ці гроші повернуться, а відсотків не буде.
  • Поповнити рахунок перед поїздкою. Так ви зможете подзвонити в банк не гаючи часу.

Пам'ятаючи усі пункти, можна безпечно їхати за кордон і тоді ніхто не зможе скористатись вашими коштами в своїх цілях.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ