Реклама

Проведено тестування акумулятора Apple AirPods Max

Останні Новини

Компанія Apple, анонсуючи свої навушники Apple AirPods Max, заявила про надзвичайну високу тривалість їх роботи. Загалом, компанія стверджує, що нові навушники працюватимуть протягом 20 годин та ще й за умови ввімкненого активного шумопоглинання. Така автономність роботи акумулятора зацікавила багатьох і одним німецьким агентством (Floating Pixels) було проведено тестування акумулятора Apple AirPods Max.

Проведено тестування акумулятора Apple AirPods Max

Тестування навушників Apple AirPods Max проводилось за умови ввімкненого активного шумопоглинання та при рівні гучності відтворення музики 75%. Як видно із розміщеного зображення із результатами тестування, навушники пропрацювали навіть більше заявленого компанією Apple, а саме 22 години. Також була перевірена і заява компанії Apple щодо підзарядки навушників. Тут мова йшла про те, що 5 хвилин підзарядки навушників повинні забезпечити до 1,5 години роботи. І це справді так. Результати дослідження показали, що після заряджання від мережі протягом 5 хвилин AirPods Max, з вище зазначеними умовами, пропрацювали ще 1 годину 39 хвилин. Як бачимо, усі заявки Apple лише підтвердились.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Electronic Arts придбала відомого розробника ігор за мільярд доларів

Компанія Electronic Arts придбала відомого розробника ігор за мільярд доларів. Мова йде про компанію Codemasters. Компанія Electronic Arts підтвердила,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -