Реклама

Розрито вартість майбутнього смартфона Samsung Galaxy Z Fold3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що Samsung готується до запуску Galaxy Z Fold3 у червні 2021 року. Пізніше було сказано, що інформація надходила від керівника Samsung, а не від самої компанії. Сьогодні надійшла інформація, де було розрито вартість майбутнього смартфона Samsung Galaxy Z Fold3. Як повідомляється, новинка буде коштувати як і Z Fold2.

Як повідомляє користувач Twitter @MauriQHD, смартфон Galaxy Z Fold3 може коштувати стільки ж, скільки Galaxy Z Fold2 . Він щойно написав у Твіттері “Z Fold3, однаковий банкомат (на даний момент)”. Хоча він не згадав про це прямо, цілком очевидно, що він має на увазі тут попередника (Z Fold2). 

Це пов’язано з тим, що якщо ви не знаєте, Galaxy Z Fold2 вийшов на ринок в Україні за “скромні” 60 000 грн. І за цієї ціни він пропонує досить багато можливостей із надійністю порівняно з конкурентами. Зрозуміло, що Samsung очолює складний ринок. Прогнози вже говорять про те, що Galaxy Z Flip буде найбільш продаваним складним смартфоном у 2020 році.

Раніше повідомлялося, що Z Fold3 отримає багато покращень в порівнянні із Z Fold2. Якщо конкретніше, то пристрій матиме камеру під дисплеєм ( UD ), вдосконалене скло UTG з дигітайзером AES , підтримку S-Pen тощо.

У будь-якому випадку, підсказчик просить нас сприймати цю інформацію з щіпкою солі, хоча джерело має 100% послужний список. Це зрозуміло, враховуючи, що до запуску майже рік, і Samsung може щось змінити на цьому шляху. Тим не менше, компанія, ймовірно, наступного року випустить бюджетну версію Z Fold Lite, яка, будем надіятися, буде коштувати не більше 40 000 грн. 

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо випадки, коли краще вимкнути інтернет на смартфоні

Якщо ви активний користувач смартфона, то велика ймовірність, що більшість його функцій завжди активні. Це цілком логічно для тих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -