Реклама

Компанія Xiaomi розробляє нові навушники Redmi AirDots

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, компанія Xiaomi випускає свої навушники під двома брендами, а саме Mi і Redmi. Всі навушники, які підпадають під перший, є преміум-пропозицією компанії, тоді як Redmi містить дешевший і доступний TWS для широких мас. Сьогодні ми дізналися, що компанія Xiaomi розробляє нові навушники Redmi AirDots, які йомвірно отримають офіційну назву Redmi AirDots 3.

Як випливає з назви, Redmi AirDots 3 наслідує попереднє покоління Redmi AirDots 2, яке було запущено ще в липні. Що ж, носимий елемент зараз отримав ключовий сертифікат, що пропонує суттєву інформацію про доступність.

Зараз Redmi AirDots 3 пройшов шлях до Bluetooth SIG для своєї сертифікації. Відповідно до списку, пристрої надійдуть із номером моделі TWSEJ08LS. Варто зазначити, що в списку згадуються два аудіопродукти , а саме Redmi True Buds 2 Pro та Redmi AirDots 3. Xiaomi може подумати про запуск продукту з різними назвами залежно від ринку. Нарешті, аудіопродукт надійде з підключенням Bluetooth 5.0. Окрім цього, у списку насправді не згадуються жодні аспекти, пов'язані з обладнанням, і це має сенс, враховуючи, що це сертифікація Bluetooth.

Компанія Xiaomi розробляє нові навушники Redmi AirDots

Ми очікуємо, що третя ітерація AirDots відбудеться з деякими суттєвими вдосконаленнями. Ми можемо побачити покращений звук, навколишній режим і, звичайно, кращий час автономної роботи. Менший форм-фактор також буде вагомим доповненням до складу. Що стосується дизайну та естетики, і ітерація Redmi AirDots виглядає однаково. Ми могли побачити ту ж ідеологію дизайну і з третьою ітерацією. Звичайно, ми просто спекулюємо тут, тому все це слід сприймати з щіпкою солі, поки ми не побачимо конкретних доказів.

Оскільки Redmi AirDots 3 тепер отримує сертифікацію Bluetooth, можна впевнено сказати, що продукт справді наближається до офіційного представлення. Якщо це так, то ми можемо почути більше про це найближчими тижнями або місяцями. Коли б це не сталося, ми, звичайно, подбаємо про те, щоб постійно інформувати наших цінних читачів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий вірус проник у Google Play. Як працює та чим загрожує?

Xenomorph - назва нового вірусу, який проник у магазин додатків Google Play. Назва невідомо звідки взялася, швидше за все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -