Реклама

Що таке флешки-вбивці та чи варто за них зараз хвилюватись?

Останні Новини

Ви вже чули коли небудь про флешки-вбивці? Та напевно, що так, адже вони з’явились ще на початку століття в 2000 роках. Вони могли зустрітись навіть в інтернет-магазині. Уявляєте? Вся біда була в тому, що на пристрій міг бути записаний якийсь вірус чи шкідлива програма, а люди, коли вмикала цю флешку в комп’ютер, то відразу шкідника запускала в систему. На жаль, раніше від цього навіть антивіруси потужні не могли спасти. Давайте вияснимо чи зараз варто боятись таких пристроїв і чи вони реально такі страшні, як про них говорять?

Давайте поговоримо трохи детальніше про схему роботи флешки-вбивці. Після увімкнення її у ПК, вона подає високу напругу настільки, що знищує оперативну пам'ять та материнську плату. Існують такі флешки, що оснащені акумулятором. В такому випадку вона може нанести шкоду навіть вимкненому комп'ютеру, а все знову ж таки через свою напругу. Основною задачею флешки залишається материнська плата, бо якщо її вивести із ладу, то й ПК більше працювати ніколи не буде, хіба після заміни зломаного елементу, а це дуже дорого.

Цікаво: Список найнебезпечніших вірусів для смартфонів на базі Android

Як виявити флешку-вбивцю? На жаль, ніяк. Так, звучить страшно, але так і є. Шкідливі флешки не відрізняються зовнішнім виглядом взагалі. Вони точно такі самі, на них немає позначок чи написів. Якщо перед вами покладуть шкідливу і звичайну флешку, то ви не скажете де тут яка. Вірус або ж шкідливу програму можна помітити тільки всередині пристрою, коли ви його підключите до ПК. Але треба зрозуміти, що USB-Killer вражає відразу материнську плату, тобто ваш комп'ютер вийде з ладу раніше, ніж ви зрозумієте, що з девайсом щось не так.

Який вихід із ситуації? Єдине, що може зробити користувач, щоб захистити себе, це не використовувати чужі та невідомі флешки. Якщо потрібна флешка, то підіть купіть в магазині або позичте в друга. Ні в якому разі не підключайте до свого ПК сумнівні або знайдені десь USB-флешки. Вони можуть бути дуже небезпечні. Ви втратите комп'ютер, так ще й дані на ньому. Ремонт займе багато часу та грошей. Тому будьте дуже обережні і ретельно перевіряйте все, чим користуєтесь.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Qualcomm зробили свій смартфон на базі Snapdragon 888

Флагманська мобільна платформа Qualcomm Snapdragon 888 була офіційно анонсована на цьому тижні на заході Snapdragon Summit 2020. Багато виробників...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -