Реклама

Стартап Popcorn дозволить спілкуватися на робочому місці набагато веселіше

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В епоху соціальних мереж та месенджерів здивувати когось новим стартапом, який орієнтований на новий формат спілкування між користувачами, досить складно. На щастя, час від часу, на ринку з’являються нові ідеї, які перетворюються в стартапи і пропонують нам щось нове. Щось таке можна сказати і про останню новинку на ринку віртуального спілкування, оскільки стартап Popcorn дозволить спілкуватися на робочому місці набагато веселіше і не сильно відволікаючись від самої роботи.

Як відомо, месенджери та соціальні мережі не завжди підходять для офіційного спілкування, тому приходиться використовувати традиційні способи комунікації у вигляді телефонних розмов, електронної пошти, сервісів відеоконференцій і тому подібне. На жаль, використовувати такі способи не завжди зручно, оскільки завжди необхідно, щоб ваш співрозмовник також мав вільний час, щоб з вами розмовляти, а це досить проблематично. Так ось, Popcorn частково вирішує цю проблему, оскільки він дозволяє записувати короткі відео тривалістю до 60 сек, а створене посилання для цього відео, ви вже можете відправити своєму співрозмовнику в будь-яку соціальну мережу, месенджер і навіть на електронну пошту.

Стартап Popcorn дозволить спілкуватися на робочому місці набагато веселіше
Зображення: Popcorn app

Хоча ідея коротких відео вже давно не нова, але вона більше своєрідна соціальним мережам, Instagram і тому подібним, що не завжди зручно, оскільки це не ділове середовище і вести там діалоги непрофесійно.

Завантажити та перевірити даний додаток можна в офіційному магазині додатків Apple і доступний він як для iPhone, так і для iPad та Mac. Також він пропонує інтеграцію Slack. Найближчим часом очікується доступність й для Android пристроїв.

Наразі відомо, що стартап залучив близько 400 000 доларів, які буде витрачено на рекламу, найм працівників та розвиток додатку.

Також нещодавно стало відомо, що Twitter придбав стартап, який дозволяє вам практично спілкуватися з друзями.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Хакери за допомогою iPhone викрадали в користувачів біткойни

Сьогодні стало відомо, що хакери за допомогою iPhone викрадали в користувачів біткойни. Вони обманним шляхом завантажили в App Store...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -