Банківськими картками користується достатня кількість українців, тому цілком логічно, що з користувачами інколи трапляються неприємні ситуації, особливо тоді, коли цього найменше очікується. Для прикладу, серед найпоширеніших проблем варто відмітити втрату картки, блокування картки, викрадення коштів з картки та багато інших, але схожих ситуацій. Варіанти вирішення таких ситуацій вже можна знайти на нашому сайті itech.co.ua, а зараз розглянемо ще одну поширену проблему, яка стосується пін-кодів, а саме розповімо, як знімати гроші з банківської картки з забутим пін-кодом.
Дана ситуація досить поширена, враховуючи скільки інформації зараз необхідно запам'ятовувати, але приємного в цьому мало, оскільки таке трапляється безпосередньо біля банкомату і саме тоді, коли виникає різка необхідність в готівці.
Зразу попереджаємо, що способи зняття готівки з картки з забутим пін-кодом підійдуть тільки власникам банківської картки і ніяк не крадіям карток і тим більше тим, хто випадково знайшов карту на вулиці.
І так, ви стоїте біля банкомату, вставляєте в нього картку, вводите пін-код і вам висвітлюється, що "пароль введено неправильно". В даному випадку, панікувати не варто, оскільки таке може трапитися з будь-ким. Спробуйте ще один раз ввести той пін-код, який ви вважаєте правильним і якщо все рівно висвітлюється помилка, завершуйте вгадування комбінації, оскільки після третього неправильного введення пін-коду, банкомат заблокує вашу картку.
В даній ситуації є декілька варіантів, які допоможуть зняти гроші з картки:
- Отримуємо готівку у відділенні вашого банку, але не забудьте взяти з собою документи, які підтверджують особу.
- Використовуємо мобільний банк і переказуємо гроші із картки, до якої забули пін-код, на картку, до якої пам'ятаєте пін-код.
- За допомогою мобільного банку і смартфону, знімаємо кошти безконтактним способом, підтверджуючи особистість та зняття готівки в додатку.
Даний спосіб підійде тільки тим, в кого картки випущені в банку, який підтримує такий спосіб зняття готівки
В будь-якому випадку, відділення банку необхідно відвідати як мінімум через те, що ви забули пін-код і його необхідно поновити, або ж випустити нову картку.
Також рекомендуємо ставити пін-код такий, який би у вас з чимось асоціювався, щоб легше було запам'ятати.
Також нещодавно було названо 4 найбільш поширені ситуації з банківською картою ПриватБанк, після яких варто зв’язатися з банком.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.