На нашу думку, кожен, хоча б раз, стикався з несподіваним списанням грошей з особистої банківської карти чи мобільного рахунку. І в більшості випадків, трапляється це через неуважність потерпілого.
Так що ж робити, щоб запобігти таким неприємним ситуаціям.
Насамперед, потрібно уважно і своєчасно переглядати скільки коштів залишається на власному рахунку. Особливо в кінці чи на початку місяця (тоді, коли закінчується оплачений тариф). Але якщо Ви маєте ще достатньо часу до наступного платежу, то додаткові запити на поповнення не повинні Вас турбувати.
Цікаво: Названо платежі та перекази, через які можуть заблокувати вашу банківську карту.
Виконати перевірку залишку коштів можна і з допомогою послуг оператора, але є ще простіший метод: ввести відповідну комбінацію цифр (вказується вона при покупці SIM-картки) в додатку «Телефон», а потім надіслати запит.
Також обов‘язково потрібно завантажити додаток відповідно до компанії, тарифом якої користуєтесь, щоб надалі (без послуг спеціалістів) змінювати чи відключати окремі послуги.
Звісно, що з авторизацією акаунту в додатку не повинно бути жодних проблем, але, в крайньому випадку, можна запитати рекомендацій, щодо вирішення проблеми у працівників будь-яких мобільних магазинів, щоб потім без посторонньої допомоги користуватися програмою.
Щодо списання коштів з банківської карти: щоб запобігти цьому, необхідно пам‘ятати терміни і дати закінчення безкоштовної підписки на певних ресурсах. Це можна перевірити в налаштуваннях мобільного пристрою в відділі «Підписки». Зазвичай це є причиною списання коштів без вашого відома.
Також нещодавно ми розповідали, що означають цифри в номері банківської картки.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.