Реклама

Останні записи

Xiaomi представили новий датчик руху Mi Human Sensor 2

Продовжуючи запускати нові продукти для розумного будинку, Xiaomi представили новий датчик руху Mi Human Sensor 2, який пропонується за ціною 7 доларів на стадії колективного фінансування на Xiaomi Youpin.

Новий Mi Human Sensor 2 можна розмістити в будь-якій частині будинку або квартири. Він відстежує рухи і запускає дії, встановлені користувачем. Пристрій можна підключити до інших пристроїв розумного будинку, а сценарії можна налаштувати в додатку Mijia. Він підтримує Wi-Fi Mesh.

Xiaomi стверджує, що він може точно відстежувати рухи при яскравому сонячному світлі або в повній темряві. Оскільки його можна підключати до інших пристроїв розумного будинку, він має широкий спектр варіантів використання. Наприклад, користувач може налаштувати його на включення світла в нічний час при виявленні руху. Його можна налаштувати для запису відео через розумну камеру і передачі відео.

Xiaomi представили новий датчик руху Mi Human Sensor 2

Mi Human Sensor 2 використовує технологію низького енергоспоживання і поставляється зі стандартним елементом харчування CR2450, якого, за заявою компанії, вистачить приблизно на рік. Користувач отримає повідомлення про необхідність заміни джерела живлення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Latest Posts

spot_img

Популярні записи