Реклама

Xiaomi Mi Band 9/9 NFC готовий до запуску

Останні Новини

Xiaomi Mi Band 9/9 NFC готується до запуску, і зараз він отримав сертифікацію радіостанцій. Минулого року його попередник був представлений як на китайському, так і на світовому ринку, тому і новий Mi Band 9/9 NFC ми також очікуємо одразу глобально.

Щодо сертифікації, то тут були представлені дві моделі під номера M2345B1 та M2346B1. Деталі практично не розкрито, проте запуск ми можемо чекати уже наступного місяця.

xiaomi mi band 99 nfc готовий до запуску

Нагадаємо характеристики попередника, щоб ви мали розуміли, що варто очікувати від майбутнього браслета. І так, Mi Band 8 оснащений 1,6-дюймовим AMOLED-екраном з функцією Always-On Display. Отримав браслет більше 150 спортивних режимів, контроль частоти серцевих скорочень, сну, рівень стресу та рівень кисню в крові. Час автономної роботи становив більше 15 днів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

6 простих способів зробити так, щоб ваш смартфон працював якомога довше

Ваш телефон є важливою частиною підтримки зв’язку з друзями та родиною, тому дотримуйтесь цих порад, щоб переконатися, що він...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -