Реклама

В Twitter введуть нову функцію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора, на TwitterSupport було опубліковано цікаву інформацію, де було оголошено, що в Twitter введуть нову функцію. Функція цікава тим, що перед тим, як зробити ретвіт, рекомендується переглядати твіт повністю. Це все зроблено для запобігання дезінформації, оскільки дуже часто, заголовок твіта несе одну інформацію, а в розширеному варіанті виявляється зовсім інша. Іншими словами, ця функція введена для боротьби з “Клікбейтом”. Особливо це актуальне для США, де зараз проходять масові протести, які ведуть за собою вандалізм та дезінформацію.

Також нещодавно, Twitter тестував обмеження коментування твітів та підтримку переглядів ретвітів.

На даний момент, обмежене коло користувачів Twitter (на Android), вже мають можливість перевірити цю функцію. Поки невідомо, по яких критеріях вибирають користувачів, але ймовірно, це ті, що мають більше тисячі підписників.

Також невідомо, коли в Twitter введуть нову функцію на постійну основу та для всіх користувачів.

Рекомендуємо: Магазини Amazon Go страждають від мародерства в США.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо непотрібні додатки в смартфонах Xiaomi, які краще видалити

Усі власники телефонів від бренду Xiaomi час від часу видаляють різні додатки для збереження пам'яті, батареї та швидкості роботи....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -