Home Новини Бізнес Відомо, чи можуть шахраї за допомогою функції для оплати обличчям викрадати кошти

Відомо, чи можуть шахраї за допомогою функції для оплати обличчям викрадати кошти

0
Відомо, чи можуть шахраї за допомогою функції для оплати обличчям викрадати кошти

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Функція оплати обличчям з’явилась відносно недавно і викликає багато запитань у потенційних користувачів. Звісно, до всіх оновлень потрібно звикати, спочатку всі вони викликають недовіру. Якщо ж говорити саме про цю функцію, то користувачі сумніваються в усіх установах, які причетні до процесу. А чи замислювався хтось про шахраїв? Чи можуть вони якось використати ваше обличчя в свою користь? Сьогодні розберемось.

Напевно, усі вже знають про функцію розпізнавання облич. Вона використовується абсолютно в різних сферах. Це може бути розпізнавання обличчя для пошуку, наприклад, грабіжника. А може бути просте розблокування телефону.

В IPhone X ця можливість стала популярна. Але водночас користувачі почали розповідати про недоліки. Програма може інколи переплутати обличчя. Тому, гарантії, що ви в безпеці ніхто не дасть.

Отож, в яких випадках програма дає збій? Якщо у вас є близнюк, то швидше за все програма подумає, що це одна людина. Цікаво те, що за одну і ту ж особу телефон може сприйняти близьких між собою родичів (маму і дитину наприклад).

Як ви вже зрозуміли, безпеки стовідсоткової немає точно. Вас може не розпізнати термінал в магазині, але тоді ви використаєте картку, але так само термінал може впізнати вас в комусь іншому, а тоді вже буде неприємна ситуація.

Звісно, якщо хтось таким чином здійснить маленьку покупку, то це не велика біда. А якщо в майбутньому ця функція буде поширюватись на серйозніші справи, такі, як наприклад кредит, то шахраї знайдуть спосіб обдурити систему дуже швидко.

Всі ми розуміємо, що прогрес рухається вперед дуже швидко, і скоро біометрія буде кругом. Але, будемо надіятись, що вона стане безпечною на 100%.

Також нещодавно було названо способи, які допоможуть захистити ваш банківський рахунок в ПриватБанк від шахраїв.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS