Всі хоча б раз, перебуваючи у новому для вас місці, ловили себе на думці, чи немає випадково у приміщенні прихованих камер? І це цілком зрозуміле питання, адже всім хочеться бути впевненими, що вони у безпеці, особливо, якщо це стосується незнайомих місць. У сучасному світі допомогти нам справді може смартфон.
Цікаво: Основні поради для безпеки особистих даних в інтернеті.
Однак для початку потрібно дізнатись, чи камера вашого телефону визначає інфрачервоне підсвічування. Для цього потрібно взяти пульт від телевізора, спрямувати у бік смартфона, натиснути на будь-яку кнопку і, якщо на екрані мобільного пристрою з’явиться вогник, то телефон може допомогти у пошуку прихованих камер, адже має розпізнавач ІЧ-підсвічування. Та потрібно, щоб прихована камера також мала встановлене ІЧ-підсвічування, а його, на жаль, має далеко не кожна.
Отож, ви дізнались, що на вашому телефоні є потрібна функція. Що далі? Наступним кроком буде відкрити камеру телефону, найімовірніше, фронтальну, тому що більшість моделей мають ІЧ-підсвічування саме і тільки на ній. Далі обов’язково вимкніть світло, тому що ІЧ-підсвічування на прихованих камерах працює тільки в темноті, адже призначена для нічного спостереження. Потім почніть наводити камеру смартфона на всі підозрілі та малопомітні місця. Якщо ви знайшли приховану камеру, то побачите на ній яскраву білу точку, яку буде важко не помітити у темноті.
Пошук прихованої камери може зайняти багато часу і відбуватись не зовсім легко. Також пам’ятайте, що камеру в результаті можна не знайти, якщо телефон не може розпізнати ІЧ-підсвічування або ж сама прихована камера не має ІЧ-підсвічування. Тобто все ж таки є варіант, коли ви можете не знайти камеру і вважати, що її немає.
Також нещодавно стало відомо, чи справді Telegram найбезпечніший месенджер.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.