Реклама

Українцям розповіли, як виплачувати кредит, якщо звільнили з роботи

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Більшість людей, беручи кредит, все детально обмірковують, розраховують, зважують плюси і мінуси, і аж тоді вирішують яку суму у банку позичати. Від суми витрат та місця роботи і залежить, як довго виплачуватимете цей борг. Однак у будь-кого плани можуть неочікувано змінитись і ми будемо не в змозі щось зробити. Раптово може погіршитись здоров’я, з’являться термінові дороговартісні незаплановані покупки або ж вас звільнять з вашого місця роботи через скорочення. Останній варіант, напевно, є найгіршим, бо ви залишаєтесь у безвиході. Далі дізнаєтесь, що робити і що не робити у такому випадку, не впадаючи у паніку.
Ось декілька помилок, які ви можете допустити, маючи кредит:

Водити банк за "ніс"

У вищезгаданій ситуації більшість людей починає вигадувати казки, плутаючись у власних словах. Це перший пункт, про який вам варто забути. Менеджери банку одразу розпізнають брехню, адже ви не перші, хто взяв кредит, має труднощі з його погашенням і старається таким чином вирішити проблему, не розуміючи, що цим самим все ускладнює. Це все банку нецікаво, якщо ви взяли кредит – ви мусите його виплатити. В іншому випадку просто вкажуть, що ви ухиляєтесь від сплати боргу, що вже звучить неприємно.

Цікаво: Українцям розповіли, як захистити себе від списання коштів через QR-код.

Сварки з банком

У будь-якому випадку не варто робити з банку свого ворога, грубо спілкуватись з менеджерами та іншими представниками, адже це точно не зіграє вам на руку. Перед отриманням кредитних грошей ви підписали договір, тим самим погодившись із усіма умовами, тому зараз ви просто не маєте права казати якісь претензії та говорити про несправедливість. Чим агресивніше поводитиметесь, тим швидше вашу справу передадуть суду та колекторам, тому старайтесь тримати себе під контролем.

Чого очікувати, у випадку несплати кредиту?

Зрозуміло, що це нічим хорошим не закінчиться. Відсотки збільшуватимуться і в результаті є варіант виплати суми, яка удвічі або ж навіть втричі більша від тієї, яку ви позичали.

Не сплачуєте кредит – псуєте свою кредитну історію. Банк фіксує навіть невеликі протермінування у 1-2 дні, не говорячи вже про затримання у декілька місяців. Інформація про людей, які порушують умови договору, пізно виплачують кредит зберігається протягом десяти років, що погано вплине на вас, навіть, якщо наступний кредит ви візьмете через 3 чи 5 років.

Вам будуть все частіше і частіше телефонувати з банку. Менеджери психологічно тиснутимуть на вас, нагадуючи про борг, що сильно вибиватиме вас із звичного для вас ритму життя.

Зрозумівши, що справа марна, банк дасть ваші дані колекторам, що в рази неприємніше, ніж просто дзвінки з банку. Стосується це того, що телефонуватимуть вже не тільки вам, але й вашим родичам, друзям, колегам, сусідам і практично незнайомим для вас людям. Також є варіант шантажу і загрозам у соцмережах.

Цікаво: Українцям розповіли, як отримати позитивне рішення на оформлення кредиту.

Як виплатити кредит, якщо відсутні кошти?

Як вже казали вище, не варто панікувати і вважати це кінцем життя. Спробуйте домовитись про відстрочку. Якщо раніше ви виплачували борг вчасно і не мали ніяких проблем, то є велика ймовірність, що вам нададуть відстрочку. Важливий момент – не чекайте останнього дня платежу чи дзвінка з банку, попередьте про це якомога раніше. Також не потрібно вигаданих історій, розкажіть правдиву ситуацію і бажано із підтвердженням у вигляді копії наказу про звільнення, наприклад. Тоді банк точно буде на вашій стороні і навіть може допомогти у сплаті кредиту.

Зняття обтяження з майна

Якщо кредит отримали під заставу майна, то розпорядитися ним до погашення всього кредиту у вас не вийде. Тоді найкращим варіантом буде в іншому банку укласти договір про рефінансування вже без застави майна. Таким чином майно ви зможете продати, а на отримані гроші закрити старий кредит.

Об’єднуємо всі кредити в один

Якщо кредитів є декілька, то є варіант їх об’єднання. Перевага полягає у тому, що ви точно не забудете про термін одного з них, буде менша можливість протермінування, а отже і відсотки вам не підніматимуть. Якщо ви все ж таки об’єднаєте кредити, то будете сплачувати тільки один раз в місяць, що дуже зручно.

Цікаво: Українцям розповіли, що робити у випадку конфліктної ситуації з кредиторами.

Як бачите, варіантів і порад є вдосталь, але не варто забувати про основне – зберігати спокій навіть у ситуації, коли здається, що вже все втрачено. Це вже половина вчасного погашення банківського боргу.

Також нещодавно українцям розповіли, чому мати декілька кредитних карток небезпечно.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо способ отключения надоедливых уведомлений на смартфонах Xiaomi

Стаття доступна українською...Владельцы смартфонов, а особенно Android-смартфонов, должны хорошо ориентироваться в настройках своего смартфона, поскольку по умолчанию там включен...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -