Є програми на смартфонах, які не мають ніякої особистої інформації, а є й такі, що варто захистити від зловмисників чи просто сторонніх людей. Для цього в самих додатках можна підключити захист в вигляді паролю чи чогось подібного. На жаль, ця функція є не кругом і не завжди вона зручна. На щастя, якщо у вас смартфон на базі Android і він не самої старої версії, то можна з легкістю увімкнути блокування паролем на всі додатки без виключення. Нижче пропонуємо ознайомитись із деталями.
В налаштуваннях телефону доступна функція "Захист додатків". Там можна налаштувати навіть захист в декілька етапів. В такому випадку, той хто захоче отримати доступ до якогось додатку повинен буде відгадати пароль на самому телефоні для розблокування, тоді відгадати пароль до програми і ще й всередині самої програми (потрібно обов'язково щоб вони всі були різні).
Цікаво: Відомо, як швидко відшукати загублений Android-смартфон
Ось як це робиться. Заходимо в налаштування де потрібно знайти розділ "Програми", а там вже "Захист програм". Далі ставите галочки біля тих додатків, які потрібно і натискаєте "Задати пароль". Захист може здійснюватись за допомогою звичайного цифрового пароля або ж завдяки графічного ключа. Ви обираєте той варіант, який найбільше подобається.
Ми б рекомендували в першу чергу захищати електронну пошту, месенджери всі та програми онлайн-банку. Це основні ресурси де можна отримати вашу особисту інформацію та використати її проти вас. На рахунок всіх інших програм, то це на ваш вибір. Ви самі повинні оцінити де у вас на смартфоні зберігається якась таємна інформація. Можливо це блокнот чи щось подібне. В будь-якому разі, поставивши пароль на програми ви будете менше хвилюватись що хтось зможе викрасти дані.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.